Ana sayfa Haberler Oyun Haberleri Assassin’s Creed Origins Animus Kontrol Paneli Türkçe Dil Seçeneğine Kavuştu!

Assassin’s Creed Origins Animus Kontrol Paneli Türkçe Dil Seçeneğine Kavuştu!

0
PAYLAŞ

Assassin's Creed Origins Animus Kontrol Paneli Türkçe Olarak Yayınlandı!

Assassin’s Creed Origins Animus Kontrol Paneli Türkçe Olarak Yayınlandı!

18 Nisan tarihinde Ubisoft, Assassin’s Creed Origins‘i daha oynanılabilir bir hale getirmek için bir panel geliştirdiğini duyurmuştu (hile paneli) ve bunu kısa süre içerisinde Uplay’de kullanıcılara sunacaklarından bahsetmişlerdi. 

Kısa bir süre öncesinde 23 Studios‘nun uğraşları sayesinde Uplay Türkçe Arayüze Kavuştu! haberimizde Uplay’in tamamiyle türkçe dil seçeneğine kavuştuğunu sizlere aktarmıştık.

Assassin's Creed Origins Animus Kontrol Paneli Türkçe Dil Seçeneğine Kavuştu!

 Bu kez yine 23 Studios’nun uğraşları sonucunda Assassin’s Creed Origins Animus Kontrol Paneli (hile paneli) türkçe dil desteğine kavuştu.Assassin’s Creed Origins Animus Kontrol Paneli, sayesinde oyunda canınız sıkıldığında veya oldukça güçlü yırtıcı hayvanlar veya muhafızların zorluklarını siz ayarlayabiliyorsunuz.
(Örnek: Yırtıcı bir hayvan size 300 hasar vuruyor ise, siz hasarı 1’e düşürebilirsiniz) 

Sadece Animus Kontrol Paneli sadece bu ayarlar ile kısıtlı değil, denizde nefes alma, hareket hızı, suya dalış hızı, sağlık puanınızı arttırma ve NPC’lerin (yanınızda savaşan bir karakteri) yürüme hızı dahil pek çok onlarca özelleştirmeyi sizlere sunuyor. 

Ayrıca bu seçenekler Kahraman:Genel, NPC:Genel, Kahraman:Savaş, NPC:Savaş gibi pek çok sınıflara ayrılmış görünüyor. 

Ayrıca Assassin’s Creed Origins Animus Kontrol Paneli PC’ye özel olduğunu ve sadece Assassin’s Creed Origins’de geçerliği olduğunu hatırlatalım.

Assassin’s Creed Origins Animus Kontrol Paneli‘ne ulaşmak için oyuna girip arayüzden aktifleştirebilirsiniz. Uplay dilini Türkçe olarak ayarladıktan sonra oyun içinde Animus Control Panel kısmına girerek Türkçe paneli kullanabilirsiniz.

Son olarak oldukça karışık bir paneli bizlere türkçe olarak yerelleştiren 23 Studios’a teşekkür eder ve bu başarısından dolayı tebrik ederiz.

23 Studios‘un Web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Assassin’s Creed Origins Animus Kontrol Paneli’nin duyurusuna buraya ulaşabilirsiniz.