Ana sayfa İncelemeler Asus Zenfone 5Z kutu açılımı ve incelemesi

Asus Zenfone 5Z kutu açılımı ve incelemesi

0
PAYLAŞ
asus zenfone 5z incelemesi
asus zenfone 5z incelemesi

Asus Zenfone 5Z inceleme & kutu açılımı

Daha aşağısı sizi kesmediği zaman, üstün kalite devreye girer.

Asus, birkaç yıl önce girdiği mobil sektöründe, inovasyona durmaksız devam ediyor.

TeknoForza farki ile Asus’un en güncel ve performanslı, tabiri caiz ise Amiral Gemisi modellerinden biri olan Zenfone serisinin 5Z modelini inceleyeceğiz.

Ürün özellikle 6GB DDR4 bellek ve 64 GB depolama alanıyla ön plana çıkıyor.AI teknolojisi ile güçlendirilmiş performans

ZenFone 5Z’nin kalbinde mükemmel uygulama ve AI performansını muhteşem batarya ömrü ile birleştiren amiral gemisi Qualcomm® Snapdragon ™ 845 Mobil Platformu ve Qualcomm Yapay Zekâ Motoru yer almaktadır. ZenFone 5Z çok sayıda zorlu uygulama çalışırken bile sorunsuz çalışacak şekilde tasarlandı ve ihtiyacınız olduğunda çok fazla ekstra güce sahiptir. Ayrıca, nerede olursanız olun maksimum rahatlık için en yeni ve en büyük bağlantı seçeneklerini sunar.

Sizin gibi düşünmeyi öğrenen akıllı kameralar

ZenFone 5Z’deki akıllı çift kamera sistemi, ihtiyaçlarınıza hitap eden ve tercihlerinize uyum sağlayan gelişmiş AI özellikleri ile sizin için düşünür, böylece kameraya değil de konuya konsantre olabilirsiniz ve her seferinde mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. ZenFone 5Z her sihirli anı yakalamanız ve paylaşmanız için size daha basit, daha akıllı bir yol sunarak, mobil fotoğrafçılıkta devrim yaratıyor.

Geniş dünyanızı tam olarak yakalamak üzere yapıldı

ZenFone 5Z’deki çift-kamera sistemi fotoğrafçılığınızı yeni zirvelere taşımak için son teknoloji ürünü donanım kullanır, böylece her koşulda her zaman en net ve en parlak çekimleri elde edersiniz. Son derece hassas bir ana kamera, geniş açılı bir ikinci arka kamera ve ön tarafa bakan kamera – konu ne olursa olsun- geniş manzaralar, güneşli plajlar, atmosferik gece çekimleri, aile portreleri veya selfie’ler ile – ZenFone 5Z tüm detaylarıyla dikkat çekiyor. Harika dünyanın daha fazlasını yakalamanızı sağlıyor. ZenFone 5Z yaratıcılığınızın sınırlarını kaldırır, böylece kameraya değil de konuya konsantre olabilirsiniz.

Daha hızlı şarj et, daha da ileri git

ZenFone 5Z hareket halindeyken maksimum dayanıklılığa sahiptir ve şarj etme zamanı geldiğinde ASUS BoostMaster teknolojisi son derece hızlı şarj olur! ZenFone 5Z bataryanızın ömrünü en üst düzeye çıkaran ve tam koruma sağlayan yapay zekâlı akıllı şarj teknolojisini sunar. Bu durum bataryanın eskime sürecini yavaşlatan şarj oranını dinamik olarak ayarlar. ZenFone 5Z gerçekten zeki bir yoldaşındır!

Daha akıllı, daha muhteşem bir ekrana dalış yapın

ZenFone 5Z daha fazlasını görmenizi sağlayan, ancak yine de elinize rahatça sığabilecek, yepyeni bir uçtan-uca ekran tasarımına sahiptir. Bu muhteşem ekran tamamen sürükleyicidir ve sinema sınıfı DCI-P3 renk alanını destekleyerek fotoğraf, video, film ve oyunların daha önce hiç olmadığı kadar iyi görünmesini sağlar. AI teknolojisi görüntülerin her zaman en iyi şekilde görünmesini sağlar ve ekrana baktığınızda ekranı açık tutacak kadar akıllıdır!

İçinizdeki ZeniMoji’yi Keşfedin!

ZeniMoji, kullanıcıların kendi seslerini, yüz ifadelerini ve kafa hareketlerini kullanarak sevimli avatarları canlandırabilmelerini sağlayan ASUS’a özel eğlenceli yeni ZenFone 5Z özelliğidir. Benzersiz olarak ZeniMoji avatarları, daha fazla eğlence sağlamak üzere görüntülü sohbetler veya canlı yayın ile metin sohbetlerinde kullanılabilir!

Daha net çağrılar

ZenFone 5Z en önemlileri de dahil olmak üzere tüm görevlerinizde size yardımcı olacak bir zekâya sahiptir – insanlarla iletişim kurma. Zil sesinin bulunduğu yere bağlı olarak zil sesi seviyesini sürekli olarak ayarlayarak ZenFone 5Z’nin zil sesi seviyesini ortam ses seviyesine uyacak şekilde akıllıca uyarlayan AI Zil sesine sahiptir. Gürültülü bir yerdeyken sesi artırır ve sessiz bir yerdeyken ise – örneğin gece başucu masanızda olduğu gibi – sesi azaltır, böylece sizi rahatsız etmez. Akıllı AI-destekli çağrı özellikleri ZenFone 5Z’nin kendini ortamınıza uyarlamasını sağlar, böylece her zaman kristal netliğinde çağrı kalitesi ve kayıtların keyfini çıkarırsınız.

Telefonunuzun kilidini açmanın iki kolay yolu

ZenFone 5Z’nin kullanımı artık daha kolay ve her zamankinden daha rahat. Yeni yüz kilidini açma özelliği ZenFone 5Z’nizin kilidini kolayca açarak dağınık parmaklar için veya eldiven giydiğinizde mükemmel hale getirir. Ayrıca, bir anda telefonun kilidini açan ve ZenFone 5Z’nin NFC özelliği ile birleştirilen ve Google Pay gibi hizmetlerde güvenilir güvenliğin keyfini çıkarabileceğiniz bir parmak izi sensörü de bulunmaktadır.

Kulaklarınızın bayram etmesi için akıllı sürükleyici ses

Akıllı telefonlardaki sesler çoğu kez bir sonradan düşünülmüş bir durumdur ancak bu durum ZenFone 5Z’de geçerli değildir. Özel ses mühendislik ekibimiz her ne dinliyorsanız güçlü donanım, AI-geliştirilmiş yazılım ve kulaklarınıza hitap edecek son teknoloji ürünü ses kalitesi ortaya çıkmasını sağlamışlardır.

Daha fazla detay yerine sizi videolu incelememiz ile baş başa bırakıyoruz;

 

Ürünün kamera performansı oldukça yeterli, öyle ki test sistemimizi akşam saatinde fotoğrafladık ve çok az kumlama görebildik.

 

TeknoForza olarak Asus Zenfone 5Z ürününe 10 üzerinden 9 puan vererek bu ürünü size tavsiye ediyoruz.

Ergonomik dizaynı ve üstün performansı ile 5Z, her anlamda tüm ilgi odağını üzerine çekmeyi başarıyor.

                 +Artılar 

+Ergonomik tasarım

+Üstün performans

+DTS Headphone:X ile sanal 7.1 ses desteği

+6 inç 2.5D ekran

+%90 ekran kasa oranı

+Parmak izi okuyucusu
                 -Eksiler

-Fiyatı türevlerine göre hayli fazla

-Çentik tasarımı ürünü çok sıradanlaştırıyor.


 

Asus Zenfone 5Z Hakkında Detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.