Ana sayfa Haberler Oyun Haberleri Black Desert: Online Türkiye için yarın aktif hale gelecek!

Black Desert: Online Türkiye için yarın aktif hale gelecek!

483
1
PAYLAŞ

 

2014’te çıkışını gerçekleştiren, fakat yayımcı bulamadığı için Türkiye pazarına 3 yıldır giriş yapamayan Black Desert: Online, nihayet ülkemizde de oynanabilir hale gelecek.

 

11 Ekim 2017 yani yarın itibariyle kapalı beta, daha sonrasındaysa asıl oyunun açılışının gerçekleşeceğini belirten Türkiye yetkilileri, bugün saat 23:59’a kadar alınacak oyun sürümleri içinde ekstra ödüllerin geçerli olacağını söyledi. Ekstra ödüllerin listesini aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

 

Ayrıca edindiğimiz bir bilgiyi de sizinle paylaşalım; oyunun hali hazırda Steam sürümü bulunmakta fakat Türkiye için Steam’dan erişime açılmayacak, ayrıca Client üzerinden devam edecek. Yani oyunu bekleyip Steam’dan satın almak isteyen kullanıcılar maalesef eli boş dönecek. Oyunu Türkiye sunucularında en düşük Ping (Gecikme) ile oynamak istiyorsanız mecburen Steam sevdanızı burada bırakmanız gerekiyor.

 

Bakalım oyun Metin2 yada Knight Online gibi sükse yapabilecek mi? Kendi zamanının efsanesi olabilecek mi?

 

 

  • Burak Öztürk

    Ya siz salak mısınız ? Hayır sonra diyosunuz ki Türkiye de neden hakaret içerikli yorum var. Lan hani erişime açılıyordu. Ne steamden ne kendi sitesinden sipariş verilebiliyor. Zaten link vermemenizden anlamıştım ama belki dedim gerçekten açılmıştır. Çok akıllı sanıyosunuz kendinizi heralde. Embesiller