Ana sayfa Türkçe İçerikler Türkçe Yamalar Breathedge Türkçe Yama V1

Breathedge Türkçe Yama V1

0
PAYLAŞ

Breathedge Türkçe Yama V1

Breathedge Türkçe Yama V1

Menü ve Arayüz: %100
Altyazı ve Etkileşimler: %100

 

Soner ÜNLÜCAN

 

Soner ÜNLÜCAN
Gökhan Kırkgül

Ümit DİNÇER

 

Soner ÜNLÜCAN

 

Bir takipçimizin, İsteği üzerine başladığımız bu çeviri çalışmasında nihayetinde sonuna geldik, çevirirken bir o kadar eğlendik ve deneyimedik. Harika bir komedi oyunu sizleri beklediğinin altını çizelim. Ayrıca, Pek çok projelerde görev almış ve testerlik konusunda tecrübeli isimlerden birisi olan Ümit DİNÇER, yoğun olmasına rağmen, test konusunda projede bize yardımcı oldu, kendisine teşekkürü borç biliriz. Son olarak, proje boyunca bizleri destekleyen bütün arkadaşlarıma tek, tek, teşekkür ederim.

 

***Oyun içerisinde bulunan tüm başarımlar çevirildi.
*** Testler STEAM versiyonu üzerine yapılmıştır, diğer versiyonlarda test edilmemiştir. (Ayrıca, yama korsan sürümde test edilmiştir, muhtemelen son sürümü indirirseniz çalışıcaktır)
*** Yama tarafımızca türk oyuncularına tamamen ÜCRETSİZ bir şekilde sunulmuştur.
***Çeviri 15 saat boyunca test edilmiştir. 
***Ekrandaki bazı cümleler ve giriş kısmında animasyonlarda bulunan yazılar ingilizce olarak bırakıldı. (Dosyaları kriptolu yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise çevirebiliriz.)
***Yama küfür, nükte ve yerel deyimler içerir 
***Yamada Font Desteği bulunmakta.                
***Yamayı Kurabilmek için şu dosya içerisine atmanız gerekli Game.locres isimli dosyayı Breathedge/Content/Localization/Game/En -US dosyasının içerisine atın.
***Font dosyası için Breathedge/Content/Base/Fonts dosyasının içerisine atın, gelen uyarıya evet diyin(Rar’dan çıkartarak atın)

 

 

İndirmek için Tıklayın