Ana sayfa Haberler Sinema Dünyası Bruce Willis, Zor Ölüm 6’yı Doğruladı!

Bruce Willis, Zor Ölüm 6’yı Doğruladı!

0
PAYLAŞ

Zor Ölüm

Bruce Willis, Zor Ölüm 6’yı Doğruladı!

İlk olarak 1988 Yılında Vizyona giren Zor Ölüm (Die Hard) ilerleyen sürede klasikleşmiş ve oldukça iyi övgüler almıştı. 1990 Zor Ölüm 2, 1995 Zor Ölüm 3, 2007 Zor Ölüm 4, son olarak ise 2013 yılında Zor Ölüm 5 Ölmek İçin Güzel Bir Gün, olarak devamı gelmişti.

Uzun süredir 6’cı film ile ilgili açıklama bekleniyordu, Bruce Willis, nihayetinde konu ile ilgili geçtiğimiz günlerde Jimmy Fallon’un sunduğu talk show programına katıldı.

İlk  filminin üzerinden 30 sene geçtiğinin hatırlatılması üzerine Willis, yılların göz açıp kapayıncaya kadar geçtiğini ifade etti.

”Başlangıçta serinin sinema tarihinde önemli bir yeri olacağını düşünmediğini ama Die Hard’ın giderek yükseldiğini belirten Willis, “Altıncı filmle ilgili söylentiler doğru. Senaryonun son halini görmek için California’ya gideceğim. Film gerçekleşecek” dedi. Ünlü yıldızın bu açıklamaları Programda bulunan seyircilerden büyük alkış aldı.

Bruce Willis’in yer alacağı filmin yapımcılığını da Lorenzo Bonaventura ile birlikte üstlenecek. Henüz kesinleşmiş bir vizyon tarihi bulunmuyor.