Ana sayfa Haberler Oyun Haberleri Call of Duty Black Ops 4 Türkiye Lansmanı Gerçekleşti!

Call of Duty Black Ops 4 Türkiye Lansmanı Gerçekleşti!

0
PAYLAŞ

Call of Duty Black Ops 4 Türkiye Lansmanı Gerçekleşti!

Dünya’da Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Call of Duty serisi, FPS türündeki video oyunu serisinin son üyesi Call of Duty: Black Ops IIII için 12 Ekim’de bir lansman düzenlendi. Point Hotel’de düzenlenen ve etkinliğin ev sahipliğini Activision ve oyunun Türkiye distribütörü ele alan Aral yaptı. Basın mensuplarının ve bazı YouTube içerik üreticilerinin davet edildiği bu özel lansmana katılım oldukça yoğundu.

Lansmanın Sunuculuğunu Enis Kirazoğlu üstlendi.  Kısa tanıtımlarla basın mensupları bilgilendirildi ve lansmanın baş rolü olan Blackout modu epey ilgi gördü.

Ayrıca Blackout modu, basın mensupları ve youtuberlerin katıldığı bir yarışma düzenlendi.

Call of Duty Black Ops 4 Türkiye Lansmanı Gerçekleşti!

Düzenlenen Blackout yarışmasında, En az kişiyle hayatta kalan 3. kişiye ödüller dağıtıldı. Güzel ve eğlenceli bir yarışma olduğunu da ekleyelim.

88 Kişilik modu bulunan oyunda, Emre Öztınaz, (Sağ) Hayatta kalan 7’ci kişi olarak hayatta kalabilen düzenlenen yarışma da 1’ci oldu ve 1000 TL’lik Hediye tatil kazandı.

17’ci kişi olarak hayatta kalabilen Mahmut Karslıoğlu (Sol) 2’ci olarak  500 TL’lik Hediye Tatil kazandı.

28’ci kişi olarak hayatta kalabilen, Yazı İşleri Müdürümüz Ümit Dinçer (Sağdan 2) 3’cü olarak ARAL GAME’den 250 TL’lik hediye çeki kazandı. 

Ayrıca lansmanı merak eden takipçilerimiz için ufak bir lansman videosu da sizlerle.

Teknoforza ekibi olarak, Misafirperverliklerinden ötürü Aral ailesine teşekkür ediyoruz.

Call of Duty: Black Ops 4 oyununun detaylı bir incelemesinin de en yakın zamanda internet sitemizde yayımlanacağını da belirtelim.