Ana sayfa Haberler Oyun Haberleri CNR Games Week İstanbul 2018 Hakkında İzlenimlerimiz.

CNR Games Week İstanbul 2018 Hakkında İzlenimlerimiz.

0
PAYLAŞ

CNR Games Week İstanbul 2018 Hakkında İzlenimlerimiz.

CNR Games Week İstanbul 2018 Hakkında İzlenimlerimiz.

CNR Games Week İstanbul oyun fuarı bu yılda kaldığı yerden devam ediyor. Teknoforza ekibi olarak sizler için fuardaki ilk gün yerimizi aldık.

Geçtiğimiz yıl kasım ayında gerçekleştirilen fuar bu yıl yaza denk gelmesi gerçekten güzel oldu.

Türkiye’de özellikle bu yıl oyun fuarı açısında oldukça güzel zamanlar yaşıyor.  Bol bol lansmanlar ve fuarlar gerçekleştirilmesi insanları sevindiriyor. Ayrıca fuarlar Oyunlar ve teknoloji markaları için oldukça önemli, çünkü doğrudan genel kitle ile etkileşimde olunuyor bu sayede.

CNR Holding’in uğraşları sonucunda her yıl düzenlenen fuar bu yıl 6-10 Haziran tarihleri arasında yapılması kararlaştırıldı ve bizlerde Fuarın ilk günü 6 Haziran’da oradaydık.

Teknoforza ekibi olarak fuar hakkında izlenimlerimizi sizlere aktaracağız.

CNR Games Week İstanbul 2018’de ilk gün özellikle Gearbest, MSI ve  standlarında oldukça yoğun bir ilgi vardı.

MSI Standında ise sürekli çekilişler yapılıyor ve Youtuberleri MSI Standında görebilmek mümkün. Ayrıca pek çok yeni nesil sistemler, dizüstü bilgisayarlar ve RGB monitörler olmak üzere pek çok yeni ürünü katılımcılar deneyimledi.

Özellikle Gearbest fuardaki en büyük standlardan birisi olarak girişte karşımıza çıkıyor, özellikle müşteri ilişkilerine odaklı isimlerin standda olması bizleri mutlu etti. Ayrıca pazar günü Oğuzhan Uğur, gibi önemli isimler ile fuar kapanışı gerçekleştirecek Gearbest standında. 

Fuarda birbirinden güzel Cosplay’lerde bulunuyor fuarlarda büyük emekler veren ve her gün yüzlerce kişi ile fotoğraf çektiren o emektarlar ile bir röportaj yapmamak olmaz.

Ayrıca İstanbul Aydın Üniversitesi başta olmak üzere pek çok standlara rastlamak mümkün, özellikle tez ödevi olan robotlar.

Dilerseniz sizler için hazırladığımız videoyu izleyebilirsiniz uzun uzun gezdik ve başta MSI, Gearbest ve Cosplayler ile röportajlar gerçekleştirdik.

Kısaca toparlayalım. Ekip olarak oldukça eğlenceli bir vakit geçirdik, bunun haricinde ilk gün katılım yoğun değildi rahatça katılımcılar standlardaki ürünleri denedi.  İlk gün olduğundan dolayı mı bilmiyorum ancak CNR’nin web sitesinde yer alan pek çok marka fuarda yer almıyordu.  Hafta sonu oldukça yoğun bir katılım olacaktır kesinlikle.

CNR Games Week İstanbul 2018, Pazar gününe kadar kapıları ziyaretçiler için açık olacak. 

Yeni bir fuarda görüşmek üzere.

CNR Games Week İstanbul 2018’e Ziyaret etmek istiyorsanız buraya tıklayarak bilet satın alabilirsiniz.

MSI Türkiye’nin Resmi Web Sitesine Buradan Ulaşabilirsiniz.

Gearbest’in web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.