Ana sayfa Haberler Oyun Haberleri Call of Duty: Black Ops 4 geliyor!

Call of Duty: Black Ops 4 geliyor!

0
PAYLAŞ
Black Ops 4 geliyor!
Black Ops 4 geliyor!

CoD: Black Ops 4 geliyor! Activision’un “Her sene Call of Duty oyunu göreceksiniz” isimli açıklamasından sonra her sene farklı bir seriden gitmesine şaşırmıyoruz.

Evet, yine bir Call of Duty oyunuyla karşı karşıyayız. Çıkardığı Infinity Warfare ile aşırı derecede olumsuz tepkiler alan Activision, kullanıcıların olumsuz yorumları ve Battlefield 1’in yükselişiyle birlikte eski savaşları konu alan bir savaş oyunu çıkarması gerektiğinin farkındaydı, bu yüzden World War II ile geçen seneyi kapatmıştı.

Bu seneye döndüğümüzde ise; her ne kadar hikaye modu beğenilmese de çoklu oyuncu içeriğiyle sükse yapan Black Ops 3′ün başarısını Activision beğenmiş olacak ki Black Ops 4’ü duyurma kararı aldı. Bildiğiniz üzere Call of Duty oyunları Infinity Ward, Sledgehammer Games ve Treyarch olmak üzere toplamda 3 firma tarafından geliştirilmekte, Activision’un aldığı son kararla her sene bir firma yapımcılığı üstlenecek; bu sayede en iyi verim alınacaktı. Black Ops 3’ü Treyarch’ın geliştirdiğini düşünürsek 4.oyunu hangi firmanın geliştireceği pekte merak konusu değil…

Gelişmeleri takipte kalın…