Ana sayfa İncelemeler Corsair CS Serisi 750M 80PLUS GOLD Güç Kaynağı İnceleme

Corsair CS Serisi 750M 80PLUS GOLD Güç Kaynağı İnceleme

0
PAYLAŞ

Yeni bir PSU Arayışı içinde misiniz ? O zaman sizi Corsair CS 750M İncelememize göz atmanızı Tavsiye ediyoruz

1      

Öncelikle psu’muz 80 Plus Gold sertifikalı olmasıyla dikkat çekiyor. %100’e kadar elektirik tasarrufu sağlamakta bu sebeble kabarık elektirik faturalarınız birazda olsa hafifliyecektir. Elektirik faturanızı gereksiz yere kabartmıyor tam bir doğa dostu

2

örülü anakart pin bağlantı kabloları zaten son yıllarda bir çok psu’da bu özelliği görüyoruz kablo dağınıklığını önlemekte.

İntelin 4. Nesil işlemcileriyle tamamen uyumlu, ve bildiğiniz Corsair kalitesi ve yine 3 yıl Corsair garantisi var (yurt dışı garantisi) +2 Yıl ise Türkiye Yetkili Servisi Garantisi altında toplamda ürünün garanti süresi +5 Yıla çıkıyor.

3

Fan genişliği tatmin edici gözükmekte tam olarak boyutu 120 CM. Genellikle %40 sıcaklıkta çalışmaktadır tabi ki, bu sizin yaptığınız işlemden işleme değişmekte düşük sıcaklıklarda çalışabilir sıcaklığı artabilirde.

5

Psu’da 3 farklı konnektör var tam olarak şöyle.
8 sata konnektörü
6+2 Pci Exp. konnektörü
4+4 CPU konnektörü

single rail (tek kanaldan) 744 w veriyor 62a amperiyle ve buda ürünü iyi kılıyor.

7

Kutu içeriğine değinecek olursak 1 Adet Güç kaynağı giriş kablosu sata bağlantı kabloları (yedek bir çok kablo daha) bir paket küçük kelepçeler (kabloları bir araya toplamak için) 3 adet bilgilendirme klavuzu ve 1 adet (rübet koruyucu ilaç) ile gelmektedir.

Ve son olarakta bu psu’yu her elektronik mağzalarda bulmanız imkansız. O yüzden ile şuan türkiyedeki satışını Vatan bilgisayar yapmaktadır.
İnternet ortamında bir kaç yerde bulabilirsiniz. Ancak elden teslim almak isteyenler vatan bilgisayara uğraması gerekir.
Ve özellikle stok sıkıntısı çıkabilmekte. O sebeble almak isteyenler vatan’ı arayıp nerelerde olduğunu sorarsalar daha iyi olur.

1.5 Yıldır Kullanmaktayım ve rahatlıklar size tavsiye edebilirim şuanda 750W PSU arıyosanız bundan iyisini bulmanız çok zor hele ise türkiyede.

Evet arkadaşlar Corsair CS 750M 80 Plus Gold 750 W’yi inceledik umarım beğenmişsinizdir.

PAYLAŞ
Önceki makaleTweetech 8000 Mah Power Bank İncelemesi
Sonraki makaleHatred Türkçe Yama v2
Ümit DİNÇER
Merhaba, teknoloji ve oyun tutkunuyum, kendimi kısaca özetleyecek olursam. 2011 Yılı itibariyle başlayan forum hayatım boyunca, pek çok sitede aktif olarak görev aldım. Bu süreç içerisinde bir çok Türkçe Yama Projesine destek verdim.