Ana sayfa Haberler Oyun Haberleri CSGO Battle Royale modu çıktı!

CSGO Battle Royale modu çıktı!

0
PAYLAŞ
CSGO Battle Royale modu
CSGO Battle Royale modu

Valve, CS:GO’yu çıkardığı tarihten yani 2012’den beridir kendi platformu Steam’da, en çok oynanan oyunlarda 1.sıralarda kalabiliyordu. Ne var ki PUBG, 2017’de Steam’da yayınlandığından beridir CS:GO’yu tahtından etmeyi başarabilen tek oyun olmuştu. Battle Royale konseptli hayatta kalma oyunları bu sıralar çok popüler olduğu için Valve, farklı bir strateji izleyerek yakın zamanda büyük bir güncellemeyle oyunda değişikliklere gideceğini duyurdu.Kullanıcılar bu değişikliği beklerken bugün oyuna Battle-Royale tarzı bir hayatta kalma modunun geldiğini fark ettiler. 850 MB ön güncelleme ile oyun şuanda Solo (Tek başına) Duo (İki kişi) ve Trio (Üç kişi) takım modlarıyla diğer kullanıcılara karşı hayatta kalma deneyimi sunuyor. Toplamda 18 kişiye karşı hayatta kalma deneyimi sunan bu mod bünyesinde CS:GO’da halihazırda bulunan fakat daha önce kullanılmamış teçhizatları da barındırıyor.

CSGO Danger Zone Modu

Öyle ki kullanıcı atölyesinden haritalar indirip oynayan kullanıcıların bildiği üzere Adrenaline Shot, bu modda mevcut. Geçici olarak hem sağlık hemde hız sağlayan bu şırınga, herkesin kullanabileceği sıradan C4 bombası, mermi kutuları ve bir sürü mühimmat kasaları bizleri bekliyor.

Oyunda farklı bir konsept izlenmiş, öyle ki elimizde ki güncellenebilir bir tablet ile alanın nereye daraldığından tutun düşmanların nerede olduğuna dair bir çok bilgiye ulaşabiliyoruz.

Bununla da yetinmeyen ekip, Battle-Royale modunda ekstra kazanç sağlayabilmeniz adına oyuna farklı ek-görevlerde eklemiş durumda. Rehine kurtarmak, HVT (Yüksek Değere sahip Hedef) öldürmek, Kasaları patlatıp içinden ödülleri almak gibi yan aktiviteler de bizi bekliyor.

Ayrıca oyuna bu büyük güncelleme ile geçici süreliğine MP5 Lab Rats silah kaplamasını sınırlı süre için herkese aktif hale getiriyor. Bunun dışında bir çok yeni kasa ve silah kaplaması (skin) mevcut.

Son olarak ise oyun Free To Play mantığına dönüştürüldü, Çevrimiçi desteği dışında oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabilir durumda. Oyun Battle-Royale moduna geçmesinden dolayı standart fiyatı olan 25,00 TL’den 77,50 TL’ye yükseldi. Oyunu daha önceden satın alan kullanıcılar Prime (Seçkin) hesaplara yükseltildi ve Sadakat Madalyası kazandılar.

Daha detaylı bilgi için bu bağlantıya tıklayarak güncellemeye özel hazırlanmış siteye ulaşabilirsiniz.