Ana sayfa Türkçe İçerikler Türkçe Yamalar Dark Egypt Türkçe Yama

Dark Egypt Türkçe Yama

0
PAYLAŞ

Dark Egypt

Menü & Etkileşim : %100

Altyazı: %100

Oyun-içi Metinler : %100

Ümit DİNÇER

Azad AKBALOĞLU

Kagan HANSOY

Ümit DİNÇER

Ümit DİNÇER

Azad AKBALOĞLU

Anıl AĞANOĞLU

Azad AKBALOĞLU

 

 

Merhaba oyunseverler, Teknoforza Ekibi olarak 7 Şubat 2017 Tarihinde Steam’de çıkış yapan Bulmaca ve Korku temalı olan Dark Egypt’nin çevirisine kasım ayının sonunda başladık ve sıra sürede bitirdik, oyun Steam indirimlerinde 1.80 Tl’ye inebiliyor. Kısa bir oyun olmasından ziyade oldukça zevkli ve bir o kadar da sinirlerinizi hoplatacak bir oyun. (Oynadığınızda anlayacaksınız) Konusu ise bir ada’nın yakınlarında inşaat kazıları sırasında  eski kayıtlar bulunuyor ve burada tanrılar tarafından lanetlenmiş bir lordun gömüldüğünü ve hazine olduğunu içeriyor, ve işçilerden bazıları böylelikle piramide giriyor ve bir yaratık tarafından tüm ekip öldürülüyor. Macera böyle başlıyor. 

 

  • Yama STEAM sürümüne uygundur, testler orijinal oyun üzerinde gerçekleştirilmiştir.
  • Oyun tek seferde 2 dil kullandığı için (Rusça – İngilizce) Menü ve Videolarda Türkçe – İngilizce olarak gözükmektedir. 
  • 4. Bölümdeki Loading ekranı .Bin uzantısı olduğu sebebiyle çevrilemedi (Çevrildi ama oyun görmüyor)
  • Çeviriyi oyunda test ederken çok eğlenceli (bir o kadar da sinirli kovalamaca sahnesinde) vakit geçirdik. Yamada herhangi bir sorun bulunmuyor ve sorunsuz olarak çalışmakta. 
  • Korsanda Çalışacağına dair bir destek vermiyoruz.(Oyun zaten indirimlerde ucuz fiyatlardan satılmakta ) 
  • 2011’den bu yana pek çok önemli projelerde yer aldım ve destek oldum, gelip deseler ki kendi yamanı çevirip ve yöneticisi olacaksın deseler inanmazdım. Bu proje’de bana yardımcı olan ve emeklerini esirgemeyen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. 

Yamayı denemek isteyen arkadaşlar Buraya Tıklayarak Steam üzerinden oyunu uygun fiyata alabilirler.

Dip Not: Oyunda takılan arkadaşlar olur ise tam çözüm videosu yükleyebiliriz.

 

İyi Oyunlar 🙂

 

 

 

Size nasıl destek olabilirim mi diyorsunuz?

Öncelikle bize yazacağınız bir teşekkür mesajı, ve arkadaşlarına edeceğiniz bir tavsiye yeter. Fakat bunun yeterli olmadığını düşünüyorsanız, site giderlerimizi karşılamak adına aşağıdaki banka hesabına istediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz.

AZAD AKBALOĞLU

TR51 0011 1000 0000 0051 4514 94