Ana sayfa Haberler Oyun Haberleri EA, Battlefield 1 Turning Tides DLC’si Ücretsiz Olarak Dağıtıyor!

EA, Battlefield 1 Turning Tides DLC’si Ücretsiz Olarak Dağıtıyor!

0
PAYLAŞ

EA, Battlefield 1 Turning Tides DLC'si Ücretsiz Olarak Dağıtıyor!

EA, Battlefield 1 Turning Tides DLC’si Ücretsiz Olarak Dağıtıyor!

EA, geçtiğimiz aylarda %80 olarak Battlefield 1’i indirim yapmış ve satışları yine bayağı arttırmıştı. 

Hatta geçtiğimiz günlerde yine 1 DLC’sini ücretsiz olarak dağıtan EA, bu kez oyunun önemli DLC’lerinden bir tanesi olab Turning Tides DLC’sini Ücretsiz olarak dağıtıyor!

Normalde 80 TL olan Turning Tides DLC’sini kısa bir süreliğine ücretsiz yapan EA,  DLC’yi aldığınızda süresiz olarak oyununuza ekleyecek.

Bu DLC’nin önemi ise DLC bizlere Gelibolu Savaşı’nı bizlere tamamiyle sunuyor. İsterseniz savunma cephesini oluşturan Osmanlı Devleti’ni, isterseniz de taarruz cephesi olan İngiliz güçlerini seçebiliyorsunuz.

Kısaca Düz sürümlerde Gelibolu haritasında oynanılamıyordu, bu DLC Gelibolu savaşlarında bulunan haritalarda MP’de oynayabilmemizi sağlayacak.

DLC’yi kütüphanenize eklemek için öncelikle buraya tıklayarak sayfasına gitmelisiniz.

Buy Now butonuna bastıktan sonra önce Origins hesabınıza giriş yapacaksınız ve hemen arkasından Origin sizden kart bilgilerinizi istiyor, onlarıda doğruladığınızda ücretsiz olarak oyun hesabınıza eklenecek ve 4 GB’lik bir ek indirme yapacak.

Kim bilir belki EA, zamanlar tıpkı Battlefield 4’de uyguladığı politika gibi tüm DLC ve ek paketleri tek tek ücretsiz olarak kullanıcılara sunabilir.