Ana sayfa Haberler Oyun Haberleri Far Cry New Dawn geliyor!

Far Cry New Dawn geliyor!

0
PAYLAŞ
far cry new dawn geliyor
Far Cry New Dawn geliyor!

Ubisoft, The Game Awards’ta ödüllü Far Cry serisinin yepyeni üyesi Far Cry New Dawn’ı sundu. Nefes kesen bir post-apokaliptik senaryoya sahip Far Cry New Dawn’ın 15 Şubat 2019’da PlayStation®,Xbox One, Xbox One X ve Windows PC’de çıkması planlanıyor.

Küresel bir nükleer felaketten on yedi yıl sonra, Far Cry New Dawn, oyuncuları vahşice ve radikal bir şekilde dönüştürülmüş Hope County, Montana’ya getiriyor. Kaostan doğmuş bir dünyada, hayatta kalanlar şimdi yeni bir tehditle karşı karşıya geliyorlar – acımasız eşkiyalar ve liderleri The Twins, Mickey ve Lou. Kanunsuz bir sınırda yetişen ikiz kız kardeşler ve çapulcuları sadece günü kurtarmak için yaşamakta ve tüm mevcut kaynakları almak için Hope County’e inmişlerdir. Bu yıkıcı tehdidi geri çekmek için, oyuncular kurtulanların daha güçlü bir şekilde büyümelerine, derme çatma bir cephane kurmalarına ve tehlikeli yeni bir sınırda hayatta kalmalarını sağlayacak savaş için beklenmedik ittifaklar oluşturmasına yardım etmelidir.The Homebase’de oyuncular, eşkiyaların tehdidine karşı hazırlıklı olacaklar. Refah adı verilen The Homebase, kurtulanların kalesidir. Burada, oyuncular yeni silahlar ve araçlar üretebilir ve yeni, tanıdık yüzler de dahil olmak üzere Guns for Hire için eğitilebilirler. Oyuncular ilerledikçe, Homebase’i daha güçlü silahlar ve aletler için geliştirebilirler. The Homebase aynı zamanda Expeditions’ın bir çıkışıdır. ABD’de, sulak alanlardan kanyonlara ve daha fazlasına kadar unutulmaz konumlarda yer alan Expeditions, oyuncuları değerli malzemelerden oluşan bir paket almaları ve hızlı bir şekilde çıkmaları gereken benzersiz konumlara götürüyor.

Ubisoft Montreal tarafından Ubisoft Shanghai, Ubisoft Kiev ve Ubisoft Bükreş desteğiyle geliştirilen,Far Cry New Dawn açık dünya hayatta kalma oyunudur. Far Cry 5’in tek başına devamı olan Far Cry New Dawn, oyuncuları ikili bir tehditle karşılaşacakları açık bir post-apokaliptik ortama sürüklüyor – İkizler, Mickey ve Lou. Oyuncular, Guns and Fangs for Hire ekibi için acemiler arasından seçim yapabilecekleri, unutulmaz Far Cry Anıların veya Co-op olarak deneyimleyebilecekler.

Bakalım kıyamet sonrası yaşamı konu alan bir Far Cry oyunu isteneni verebilecek mi…