Ana sayfa Haberler Oyun Haberleri Gears of War 4, Windows 10 için 4K ve FPS sınırı olmadan...

Gears of War 4, Windows 10 için 4K ve FPS sınırı olmadan geliyor!

0
PAYLAŞ

gears-of-war-4-160316

 

Gears of War serisinin geliştirici stüdyosu The Coalition'un Teknik Yönetmeni Mike Rayner'ın dediğine göre GoW4 Windows 10 için sağlam optimize edilecek ve özelleştirilebilir bir deneyim sunacak. Eurogamer'e yaptığı açıklamada oyunda herhangi bir FPS sınırının olmayacağını, ultra-wide monitörlerin çözünürlüklerinide destekleyeceği ve 4K doku paketiyle geleceğini söyledi.

"V-Sync desteği UWP (Universal Windows Platform)'de sıklıkla görülüyor, biz oyunumuz için kilitsiz kare oranı özelliğini oyuncular için ilk günden vereceğiz." Diye devam etti Rayner. Unreal Engine 4 oyun motoruyla kendi özel modifikasyonlarımızı, çoklu çekirdek kullanımında daha fazla avantaj sağlama, işlemciye binen fazla ve gereksiz yükü ekran kartına yükleyip daha iyi görüntü kalitesi ve yüksek FPS değerleri ortaya koyabileceğiz. Hikaye modu PC için 30 FPS sınırıyla gelmeyecek. (Xbox One'da 30FPS sınırıyla gelecek bildiğiniz üzere) Fakat Çoklu oyuncu içeriği Cross-Platform (Microsoft'un geçen aylarda başlattığı PC-Xbox One ittifakıyla iki platformda bir arada multiplayer oynayabilecek böylece suncular devamlı oyuncu bulup oyun devamlı canlı kalacak) olduğundan dolayı iki tarafada haksızlık olmaması adına Çoklu oyuncu içeriği 60 FPS ile sabit kalacak PC ve Xbox One için.

 

PC sürümü ayrıca benchmark modu, tamamen düzenlenebilir klavye fare seçenekleri ve konsoldan çok daha fazla video seçenekleri sunacak. Şuanda 28 farklı seçenek elimizde ve insanların kontrolü tam anlamıyla eline alabilmesi için dahada arttırmayı düşünüyoruz. Ayrıca Super Sampling, Dynamic Scaling gibi PC'de sıklıkla gördüğümüz grafik seçenekleri Xbox One içinde gelecek.

 

Super-sample ile birlikte 4K, Dynamic Scaling ile istediğiniz kadar ölçekleyip kırılmış görüntülere tekmeyi basıp kendiniz için en kabul edilebilir görüntüyü elde edebilirsiniz.

 

Gears of War 4, 11 Ekim'de kullanıcılara sunulacak.