Ana sayfa Türkçe İçerikler Türkçe Yamalar Inversion Türkçe Yama

Inversion Türkçe Yama

5
PAYLAŞ
bnmn
asd
Menü & Etkileşim %100
Altyazı % 100

 

projeyonet
Azad AKBALOĞLU

 

çevirmenler
Azad AKBALOĞLU
testekibi
Ümit DİNÇER

programlama

Azad AKBALOĞLU

 

turkcefont
Bekir İNCE

 

açıklama
Merhaba arkadaşlar,  TeknoForza ekibi olarak yeni bir proje ile karşınızdayız. Her ne kadar unutulmuş olsada bir dönem senaryosuyla oldukça sevilen bir oyun olan Inversion’u sizler için çevirdik.
Oynarken zevk alacağınızdan eminim, harika bir senaryo sizleri bekliyor.
Oyunu kısaca özetlersek; Vanguard şehri, insan ırkına benzeyen Lutadore isimli bir ırk tarafından kuşatılıyor. İnsanları öldürüyorlar, beyinlerini yıkayıp köleye çeviriyorlar yada hapse atıyorlar. Bizde Vanguard şehrinde polis memurluğu yapan ana karakterlerimiz Leo ve Davis ile bu işgale engel olup Davis’in kayıp kızı Leila’yı bulmaya çalışıyoruz, bakalım başarılı olabilecek miyiz?
notlar
 • Yama STEAM sürümüyle uyumludur.
 • Yama V2 sürümüne güncellenmiş, eksikler ve hatalar düzeltilmiştir.
 • Yama küfür, nükte ve yerel deyimler içermektedir.
 • Yama Türkçe Karakterlerin tümünü desteklemektedir. (Bekir İnce’ye teşekkürler)
 • Yamada Çoklu oyuncu modu (Mutliplayer) diyalog barındırmadığından çevrilmemiştir, fakat Co-op Hikaye modu tamamen türkçedir.
 • Yamada Ses Ayarlarında bulunan bir seçeneğin gözükmeme problemi giderildi (Orjinalinde bu hata mevcuttu tarafımızca düzeltildi)
 • Yamada her satır özellikle kontrol edilip çevrildi, hikayeye olabildiğince sadık kalındı.
 • Piyasadaki tek gerçek Inversion yaması budur, taklitlerden sakınınız, Unutmayın; TAKLİTLER ASILLARINI YÜCELTİR!
 • Yama, sizlerin en iyi türkçe oyun deneyimini yaşayabilmeniz adına 3 kere testten geçirilmiştir.
 • Yinede yamada herhangi bir çeviri/imla hatası ile karşılaşmanız durumunda bunu ister buradan, isterseniz forumdan belirttiğiniz takdirde yama en kısa sürede güncellenip tekrar sizlere sunulacaktır.
 • Başta BSC, olmak üzere Zoccos, ve HaberGaraj’a destekleri için teşekkürler ederiz.
görüntüler
4

3

2

1

tanıtım

Yamamız hakkında açıklama yapma gereği duydum, bir çok forumlarda sitelerde yamamızın sözde Ferit Köse’den Çalıntı olduğu söylentileri dolaşmakta, kendisi bizim yamamızı çalıp yarım şekilde paylaşmıştır, peki bunu nasıl anlayacaksınız?

1. Yamamızda Türkçe Font Bulunuyor Ö,Ü,Ç,Ş,Ğ,İ 6 Adet türkçe karakteri desteklemektedir, Ferit Köse’nin çaldığı yama yarım olduğu için fontsuz bir yamadır bu nedenle sadece Ö,Ü,Ç karakterleri desteklemekte, zaten 2 yamayı kurduğunuzda aradaki farkı anlayacaksınız.

2. Oyunun menü ekranında Bu yama TEKNOFORZA.NET” EKİBİ TARAFINDAN YAPILMIŞTIR. İbaresi yer almaktadır.

3. Bizim çevirimizde oyunun girişinde “SAĞLIK UYARISI! Her zaman iyi ışıklandırılan ortamlarda oyun oynayın. Saatte bir, 15 dakikalık molalar verin. Baş dönmesi, bulantı, yorgunluk hissettiğinizde veya baş ağrısı varsa oyuna devam etmeyin.” yazmaktadır.

4. Oyunun Ses ayarlarında Giriş Aygıtı oyunun orjinal ingilizce çevirisinde bulunan hata böylelikle TR’de düzeltildi.

5. Çevirisini kendi yapabilecek düzeyde olmadığından Google Translate kullanmıştır buda ingilizcesi iyi olmayan insanlar tarafından dahi farkedilebilir. Eğer bizim yamamızı başka bir kaynaktan bile edindiyseniz ve böyle bir durumla karşılaştıysanız lütfen o yamayıda silin ve bizim aşağıdaki paylaştığımız adresten indirin.

5. Bu diyalogun bütün herşeyi anlattığını varsayıyorum dostlar, Ferit Köse, isimli şahısa itibar etmeyiniz eğer kaliteli bir yamada eğlenerek oynayabilirsiniz, ancak bu tür şahısların (Ç)alıntı yaptığı yamadan pek zevk alamaz ve oyun zevkinizi baltalamış olursunuz, şahsen bir Feri Köse, isimli şahısı bir süre ekibimizde bulunduğumuz için kendimizde utanıyoruz.

İnversionun tek gerçek %100 yaması TeknoForza ekibi tarafından yapılmıştır 3’cü parti yazılım ve bu tür yazılımları yayan kişilere inanmayınız.

Umarım gerekli açıklamayı yapmışımdır dostlar, iyi oyunlar.

 

 

buton32208

http://www.mediafire.com/file/wl2duqsp37nclfg/INVERSIONTRV2.7z

 

Size nasıl destek olabilirim mi diyorsunuz?

Öncelikle bize yazacağınız bir teşekkür mesajı, ve arkadaşlarına edeceğiniz bir tavsiye yeter. Fakat bunun yeterli olmadığını düşünüyorsanız, site giderlerimizi karşılamak adına aşağıdaki banka hesabına istediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz.

AZAD AKBALOĞLU

TR51 0011 1000 0000 0051 4514 94