Ana sayfa Türkçe İçerikler Türkçe Yamalar Kane & Lynch 2: Dog Days Türkçe Yama V1

Kane & Lynch 2: Dog Days Türkçe Yama V1

0
PAYLAŞ

Kane & Lynch Dog Days: 2 Türkçe Yama V1

Menü ve Arayüz: %100
Altyazı ve Etkileşimler: %100
Başarımlar%100

Azad AKBALOĞLU

Azad AKBALOĞLU
Ümit DİNÇER
Kagan HANSOY
Cem ASLAN

Ümit DİNÇER
Azad AKBALOĞLU 

WRS

2014’nin Aralık ayında Kane & Lynch Dead Men ile başladığımız bu macera 21 Ağustos 2018 tarihinde Kane & Lynch 2: Dog Days ile sona eriyor. O kadar çok zorlu süreçlerden geçtik ki bu yamayı sizlerle buluşturabilmek için. Bize ilk zaman söz verip sözünden dönen mi dersiniz,
çevirileri aktarma sorunu mu dersiniz, yoksa 2 kez arka arkaya çeviri testi tam bitmek üzereyken hataların bulunduğu harddiskin yanması mı dersiniz. Dosyaların çevirileri kabul etmediğini mi dersiniz?
İlk başta duyurup sonrasında sizleri hayal kırıklığına uğratmak istemedik 2 kişi ile devam edebilir miydik sonunu getirebilir miydik çok düşündük, çünkü Kane serisi yama sektöründe bizim ilk göz ağrımızdı. Bu proje ile çevirilerimizi geliştirdik, farklı ekiplerle başka projelerde çalışma ve TeknoForza ekibi olarak bir oyunu resmi olarak yerelleştirme şansımız da oldu.
Nihayetinde alnımız ak bir şekilde bugün bu projeden de çıkıyoruz, yamayı sizlerin huzuruna ücretsiz olarak sunuyoruz. Bizlerden başka bir yama gelir mi bilmiyoruz, malum günümüzün Türkçe yama sektöründe teşekkür eden kişi sayısı oldukça çok az.

***Oyun içerisinde bulunan tüm başarımlar çevirildi.
***V1 Sürümü STEAM versiyonu üzerine yapılmıştır, diğer versiyonlarda test edilmemiştir. (Yama korsan sürümde test edilmemiştir, muhtemelen son sürümü indirirseniz çalışıcaktır)
***TeknoForza ekibi tarafından türk oyuncularına tamamen ÜCRETSİZ bir şekilde sunulmuştur.
***Çeviri 60 saat boyunca test edilmiştir. 
***Loading Screen (Yükleme Sahneleri) kısımları yine ilk oyunda bulunan sorundan dolayı çevrilemedi. (Dosyaları kriptolu yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise çevirebiliriz.)
***Yama küfür, nükte ve yerel deyimler içerecektir. 
***Çoklu-oyuncu kısmı bu sürümde de çevrilmedi. Gelen talepler doğrultusunda Çoklu-oyuncu ve Yarış modları kısmı çevirilebilir.
***Yamada Türkçe karakter olarak sadece ÖÜÇ harfleri kullanılmıştır.                  ***Yamanın boyutu The Darkness TR kullanıcı adlı arkadaş tarafından 6 MB’ye kadar düşürülmüştür, kendisine ekibimiz ve Türk oyuncuları adına teşekkür ediyoruz.
***Yamayı kurulum aşamasında oyunun tüm dosyaları doğrulanmış olmalı, eğer hata alırsanız Steam>Kütüphane>Kane & Lynch 2: Dog Days>Özellikler>Yerel Dosyalar>Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula adımlarını takip ederek dosyaları doğrulatabilirsiniz.
***Kurulum esnasında Kane & Lynch 2 – Dog Days\Scenes klasörü seçilmiş olması gerekmekte, ana dizini seçerseniz kurulum başlamayacaktır.

 

Kane & Lynch Dog Days 2 Türkçe Yama V1

Kane & Lynch Dog Days 2 Türkçe Yama V1

Kane & Lynch Dog Days 2 Türkçe Yama V1

Kane & Lynch Dog Days 2 Türkçe Yama V1

 

İlk 3 Bölüm Tanıtım
Not: Bu bölümler yama henüz beta aşamasındayken çekilmiştir.

 

TIKLA