Ana sayfa İncelemeler Kingston HyperX Alloy Elite RGB İncelemesi

Kingston HyperX Alloy Elite RGB İncelemesi

0
PAYLAŞ

Kingston HyperX Alloy Elite RGB İncelemesi

Kingston HyperX Alloy Elite RGB İncelemesi

TeknoForza farklı ile HyperX Alloy Elite RGB modelinin Cherry MX Blue switch versiyonunu sizler için inceledik

Oyun Modu’nu kişiselleştirin, makrolar oluşturun ve her tuşa özel bir aydınlatma ayarı yapın. Alloy Elite RGB’de bulunur.

Klavye kişiselleştirme için yerleşik bellek

3 profil kaydedebilirsiniz ve hareket halindeyken bile gittiğiniz her yerde önceden yaptığınız ayarlarınızı kullanabilirsiniz.

Sağlam çelik kasa

Zaman sınavına ve baskı altında hıza karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlandı.

CHERRY MX Mavi, Kahve ve Kırmızı renk seçenekleriyle gelen bu tuş anahtarlarıyla, hem sağlam bir güvenilirliğe hem de ihtiyaçlarınıza uygun anahtarlara sahip olursunuz. 

Kendinizi, muhteşem tarza ve kaliteye sahip bir klavye ile ödüllendirin. Büyüleyici RGB aydınlatmalı HyperX™ Alloy Elite RGB veya tek renkli HyperX Alloy Elite arasından seçiminizi yapın. Alloy Elite RGB, kolay kullanımlı HyperX NGenuity yazılımı sayesinde Alloy Elite RGB klavyenin her tuşunu kendi isteğinize göre kişiselleştirebilir ve ayarlarınızı, klavyedeki yerleşik belleğe kaydedebilirsiniz. Her iki modelde de bulunan dayanıklı çelik kasa, en ateşli savaşların tam ortasındayken bile sağlam ve istikrarlı kontrol sağlar. Oyun Modu, Aynı Anda Basılan Tüm Tuşları Doğru Algılama ve Yanlış Tuş Algılama Önleme gibi özellikler ise komutlarınızın doğru bir şekilde girilmesini sağlar. Tam donanımlı Alloy Elite serisi; özel medya tuşları, USB 2.0 pass-through, hızlı erişim düğmeleri ve güvenilir CHERRY® MX tuş anahtarları1 gibi özellikleriyle tüm kullanıcıların aradığını bulabileceği bir klavyedir. Alloy Elite klavyeler ayrıca; çıkarılabilir bilek desteğine ve her milisaniyenin bile önemli olduğu anlarda en önemli tuşları bulmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış HyperX işlemeli, titanyum renkli isteğe bağlı tuş kapaklarına sahip.

Dilerseniz, incelememize göz atabilirsiniz.

Kingston HyperX Alloy Elite RGB’yi Teknoforza ekibi olarak siz değerli okurlarımıza tavsiye ediyoruz, fiyat performans konusunda oldukça iyi bir ürün olduğunu söyleyelim. Ürün şu sıralar 600-700TL arasında bir fiyat etiketi bulunuyor, ayrıca 2 Yıl HyperX Türkiye Garantisi altında. 

Geçtiğimiz günlerde  HyperX Alloy Elite Mekanik Red Oyuncu Klavyesini sizler için incelemiştik buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.