Ana sayfa Haberler La Casa De Papel’de Türk Oyuncu Rol Alabilir!

La Casa De Papel’de Türk Oyuncu Rol Alabilir!

0
PAYLAŞ

La Casa De Papel'in 3.Sezonu Yolda

La Casa De Papel’de Türk Oyuncu Rol Alabilir!

Geçtiğimiz günlerde 3. Sezonu gelmeyecek denilen ancak, son dakika sürprizi yapan 3. sezon onayı alan La Casa De Papel’in 3. Sezonu Yolda! isimli haberimizde size duyurmuştuk.

Özellikle Türkiye’de büyük bir hayran kitlesi bulunan dizinin oyuncuları sosyal medya üzerinden pek türk hayranlarına selam yolluyor ve teşekkürlerini dile getiriyorlar.

Geçtiğimiz günlerde Çağatay Ulusoy ile Profesor’ü canlandıran Avaro Morte, ile çekildiği resim basına yansımış acaba Çağatay Ulusoy’un La Casa De Papel’de rol alabileceği konuşulmuştu.

La Casa De Papel'de Türk Oyuncu Rol Alabilir!

Son günlerde La Casa De Papel’in 3. Sezon onayı alması ile birlikte kulislerde güçlü bir söylenti dolanıyor.  3. Sezon’da  Dizide İstanbul karakteri olacağı kesin gibi görülüyor ve haliyle türk bir oyuncunun rol alması ise kaçınılmaz.  Söylentiye göre İstanbul, karakteri için şu sıralar Bizim Hikaye’de rol alan Nesrin Cavadzade’nin canlandıracağı söyleniliyor. Bu rolü yakın olmasının sebebi ise daha öncesinde İspanyol yönetmen Nacho Ruiperez’in filminde rol alan 35 Nesrin Cavadzade, bunun için İspanyolca öğrenmişti.