Ana sayfa İncelemeler Logitech G Pro Mekanik Klavye & Logitech Pro Gaming İncelemesi!

Logitech G Pro Mekanik Klavye & Logitech Pro Gaming İncelemesi!

0
PAYLAŞ

Logitech G Pro Mekanik Klavye & Logitech Pro Gaming İncelemesi!

Logitech G Pro Mekanik Klavye & Logitech Pro Gaming İncelemesi!

 

Merhabalar dostlar, yeni bir Logitech incelemesi ile birlikteyiz. Bu sefer ki konuklarımız Logitech’in şu sıralar en popüler serisi olan PRO, serisini sizler için klavye ve faresini inceledik. İşte düşüncelerimiz!

Klavye:  Öncelikle Romer-G Tuş teknolojisi ile donatılar klavye 70 Milyon üzerinde hassas tuş vuruşuna dayanıklı olduğunu belirterek başlayalım.  Düşük hassasiyetli mouse hareketi için turnuva masalarında yer açan kompakt, sayısal tuş takımı bulunmayan bir tasarıma ve bir sonraki turnuvaya kolayca taşıyabilmek için çıkarılabilir kabloya sahiptir. Dayanıklılık her bileşende olup, oyun sırasında sabitlik ve sağlamlık sağlayan süper güçlü bir çelik arka plakayla desteklenmiş.

Ayrıca, kablo telaşından kurtulmak için Logitech, çözümü kabloyu çıkarılabilir hale getirerek bulmak gibi görünüyor. Kablonun ucunda bulunan plastikler sayesinde herhangi bir sallanmaya karşı engel olan plastikler kablo ucunun kırılmasını da engelliyor.

Logitech G Pro’da 26 adet tuşa aynı anda basabiliyorsunuz

16.8 Milyon RGB Renk seçeneğini bulunuyor.

Klavyede dahili olarak 300’ün üzerinde renk profili bulunuyor bu da Mafia 3, Homefront Revelation, gibi pek çok popüler oyunlarda klavyenizin renkleri o oyuna uyumlu hale getiriyor.

Bu klavye de özellikle Yıldız ışıklandırma sistemi oldukça iyi bir şekilde uygulanmış ve oldukça güzel gözükmekte.  Ayrıca oyun modunu etkinleştirebilir ve bu sebeple gereksiz tuşları oyundayken etkisiz hale getirebilirsiniz.

Fonksiyon Tuşlarını da unutmamak gerekli. F tuşlarına yerleştirilen tuşları alt tuşlarına basılı tutarak kullanabilirsiniz.

Fare:  Günümüzde biz oyuncular için ekipman konusunda en önemli şey faredir özellikle CS GO, Lol, ve PUBG gibi oyunlarda her an her şey değişebilir bir fare ile takımını liderliğe taşıyabilirsin bu nedenle fare ekipman seçimi konusunda en baştadır.

Logitech G Pro Mouse, Görünüşü ile oldukça sade ve klasik görünüşe geçtiğini görüyoruz.   PMW3366 Optik sensörü ile birlikte en iddialı fareler arasına giriyor.

Pro’nun içerisinde bulunan dahili bellek ile birlikte özel yazılım yüklemenize gerek kalmadan direkt olarak oynayabilirsiniz.

16.8 Milyon RGB Renk seçeneği bulunan Pro, ayrıca 20 Milyon gibi uzun bir tıklama ömrü bulunuyor.

12000 DPI, ayarı bulunan fare oldukça iyi bir performans sunduğunu söylemeden geçmeyelim.

Dilerseniz kutu açılımı ve inceleme videosuna geçelim, iyi seyirler.

Son olarak Logitech G PRO, Klavye ve Fare konusunda ikisi bir birine uyumlu olması gerçekten çok iyi.

Özellikle PRO, G302 ve G303 gibi dönemin iddialı farelerinin üretimden kaldırılması ile birlikte (Seni Unutmayacağız 303) yerini doldurduğunu söylemeliyiz.

Klavye ve Fare Türkiye’de 2 yıl Logitech Türkiye garantisi altısında, fiyat konusunda ise oldukça değişken bir fiyatı bulunuyor.

Teknoforza ekibi olarak, bu ürünleri sizlere öneriyor ve Logitech G Pro Mekanik Oyun Klavyesi’ne 8 Puan ve Logitech G Pro Gaming Mouse ise 9 Puan veriyoruz. Yeni bir incelemede görüşmek üzere.

Logitech G Pro Gaming Mouse’nin detaylı bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Logitech G Pro Mekanik Klavye’nin detaylı bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.