Ana sayfa İncelemeler Logitech G PRO Wireless kutu açılımı ve incelemesi

Logitech G PRO Wireless kutu açılımı ve incelemesi

0
PAYLAŞ

Logitech G PRO Wireless Kutu Açılımı & İnceleme

Hem hafiflik, hem zariflik, hemde üstün performansı bir arada arıyorsanız G PRO WIRELESS tam size göre!

Lightspeed ve Powerplay teknolojisinden sonra Logitech, kendi geliştirdiği HERO sensörünü de dahil ederek bu üç üstün teknolojiyi bir araya getirdi; G PRO WIRELESS. Hem kablolu fare performansında kablosuz fare, hem şarjı bitmeyen kablosuz bir fare, hemde daha düşük güçle daha üstün işler başaran yeni logitech sensörü bir aradaydı artık.

Teknoforza ekibi olarak, bu kez Logitech’in en zirve modeli olan G PRO WIRELESS modelinin kutu açılımını yaptık ve detaylı bir şekilde inceledik.

Lightspeed ile gecikmesiz kablosuz oyun keyfi

Kablo yok. Sınır yok.

LIGHTSPEED, kablolu hızında kablosuzdur. Logitech G’nin özenle tasarlanmış uçtan uca çözümü, oyunculara kablosuz özgürlüğünü ve oyun için gerekli 1 ms performansı sağlar.

Logitech tarafından geliştirilen üstün performans HERO Sensör
16.000 DPI Performans, 10x Verim

HERO sensör, Logitech G’nin olağanüstü performans ve eşsiz verim sunan yeni nesil optik oyun sensörüdür. Çünkü kablosuz oyunda hata kabul edilemez. DPI değerini 100 ila 16.000’e programlayın ve 5 profile kadar dahili belleğe kaydedin.

Sık sık pil değiştirme alışkanlığınıza elveda edin

Ultra Uzun Pil Ömrü

250 Saat, 1 AA Pil

HERO Sensör ve LIGHTSPEED, yalnızca tek bir AA pille 250 saat oyun oynamanızı mümkün kılan olağanüstü verim sunar. En yüksek performansla tipik kullanımda yaklaşık 9 aydan önce pilinizi değiştirmeniz gerekmez. Ayrıca endişelenmenize gerek yok, G305’de pil seviyesi %15’e düştüğünde yanan bir gösterge ışığı var.

Dünyanın en hafif faresi olmaya aday

Logitech G’nin en yeni iç iskelet tasarımı, sıra dışı 80 gram ağırlığa sahiptir. 1 mm inceliğindeki inanılmaz dış kabuk, turnuvaya uygun dayanıklılık ve yapısal destek için yenilikçi merdiven kasa tasarımından yararlanır.

Gelişmiş LiPo pili, sorunsuz ve endişesiz kablosuz oyun oynama için inanılmaz uzun pil ömrüne ve hafifliğe sahiptir. Turnuvadan önce şarj edip oyun sırasında pil endişesini tamamen unutabilirsiniz.

Nasıl kullanacağına sen karar ver

Sol ve sağ yanındaki çıkarılabilir tuşlar, PRO Kablosuz’u her iki elle kullanıma da uygun hale getirirken profesyonellerin sıfırdan dörde kadar kaç adet kenar tuş istediklerine karar vermelerini sağlar. DPI düğmesi1DPI düğmesini yeniden programlamak için gereken Logitech G HUB yazılımı 09.03.2018 tarihinden kullanıma açık olacaktır oyun içinde istenmeyen DPI değişimlerini engellemek için mouse’un alt kısmında yer alır. Logitech G PRO Kablosuz Oyun Mouse’u, ön tanımlı düğme ayarlarıyla kutudan çıktığı gibi kullanılabilmesinin yanı sıra Logitech Gaming Software (LGS) kullanılarak tercihlerinize göre özelleştirilebilir.

Mekanik klavye kullanır gibi fare kullanın

PRO Kablosuz, en yeni birincil düğme tasarımına sahiptir. Ayrı sol ve sağ düğme anahtar plakalarının gerginliğini ayarlamak için metal yay kullanılarak yolculuk mesafesi ve çalıştırma kuvveti (tıklamak için gereken kuvvet) azaltılmış ve geliştirilmiştir. Sonuç olarak her tıklamada olağanüstü doğru, tutarlı ve sıkı dokunuş elde edilir.

 İstediğiniz Yerde Oynayın
Dahili USB Nano Alıcı Saklama Bölmesi

Dayanıklılığı, hafif tasarımı, az yer kaplaması ve dahili nano alıcı saklama bölmesiyle G PRO WIRELESS, mükemmel bir yol arkadaşıdır.

2 Yıl Logitech Türkiye garantisi bulunan ürün henüz Türkiye’de satışa çıkmadı, önümüzdeki aylarda stoklara geleceğini tahmin ediyoruz.

TeknoForza ekibi olarak, Logitech G PRO WIRELESS’a 10 üzerinden 10 puan veriyoruz, siz değerli takipçilerimize severek bu ürünü öneriyoruz.

Ürün hakkında detaylı bilgiler için buraya tıklayabilirsiniz.