Ana sayfa İncelemeler Logitech G203 kutu açılımı ve incelemesi

Logitech G203 kutu açılımı ve incelemesi

0
PAYLAŞ
Logitech G203 kutu açılımı ve incelemesi
Logitech G203 kutu açılımı ve incelemesi

Logitech G203 Kutu Açılımı & İnceleme

Uygun fiyatlı ve performanslı bir fare aradığınız kadar uzakta olmayabilir…

Logitech, G100 ve G100S serisiyle bir zamanlar en düşük maliyetle dahi oyuncu segmentinde ürünler üretiyordu. Son dönemlerde maalesef düşük segment bir ürün görememiştik derken G102 bizleri karşıladı. Daha sonrasında ise revizyona gidilerek G203 isminde hemen hemen aynı bir fare duyuruldu.

Teknoforza ekibi olarak, bu kez Logitech’in düşük bütçede üstün başarı sağlayan kablolu oyuncu faresi G203’in kutu açılımı yapıp detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

Her ele uyumlu tasarım

Klasik Tasarım

Konforlu ve tanıdık

G203, Logitech G Pro Oyun mouse’u gibi efsanevi Logitech G100S Oyun Mouse’unun klasik tasarımından ilham alınarak tasarlanmıştır. Dünya çapında oyuncular tarafından sevilen ve eSpor profesyonellerinin gözdesi; çok yönlülük, sağlamlık ve günlük kullanımda rahatlık için içten dışa yeniden yapılandırdığımız bilinen bir tasarımdır.

Logitech tarafından geliştirilen üstün performans HERO Sensör

En Son Algılayıcı Teknolojisi

İsabet Oranınızı Artırın

Daha önce hiç olmadığınız kadar isabetli olun ve oyunda tam potansiyelinizi ortaya çıkarın. G203, olağanüstü hassasiyet, kaydırma hızı ve tutarlılık sağlayan yeni bir 200-8000 DPI algılayıcı içerir. Oyun oynama tarzınız ne olursa olsun, bu size daha iyi denetim imkanı sağlayacaktır. Algılayıcının tutarlılık ve hassasiyeti, kaslarınızı yalnızca görerek değil hissederek hedeflemek için eğitmeye başlayabilirsiniz demektir.*

Yılların verdiği Logitech ustalığı

Güvenebileceğiniz Kalite ve Deneyim

Efsanevi Logitech kalitesi

Logitech, 30 yılı aşkın süredir ses, ofis ve oyun oynama teknolojisi alanlarında yenilik ve gelişmelere öncülük etmiştir. Logitech’in yüksek kaliteli ürünleri deneyim üzerine odaklıdır ve tam potansiyelinizi keşfetmenize yardımcı olur. Her bir oyun oynama donanımı parçası, üstün teknolojili araştırma ve geliştirme laboratuvarlarımızda tasarlanmış, test edilmiş ve size en uygun oyun oynama deneyimini sunmak için en yüksek performans standartlarına tabi tutulmuştur.

Ağır farelerden bıktıysanız G305 tüy hafifliğiyle sizinle

Ultra Hafif

99 g Hızlı Özgürlük

Logitech G’de kablosuz oyun mouse’unun ağır olması gerekmez. Yalnızca 99 gram ağırlığındaki G305, hafif mekanik tasarımı ve ultra verimli pil kullanımıyla son derece hafiftir.

İstediğiniz dakika, istediğiniz renkte

Programlanabilir RGB Aydınlatma

Yaklaşık 16,8 milyon renk arasından seçim yapın

Tarzınızı sistem ya da ortama uygun hale getirmek için yaklaşık 16,8 milyon kadar renkten oluşan palet ve farklı parlaklık düzeyleri içinden seçim yapın. 300’ün üzerinde oyun profiline ve oyun içi etkinliklerinize karşılık veren akıllı aydınlanma özelliğine erişebilmek için Logitech Gaming Software’i indirin.*

Bastığınızda click hissini hissettirecek

Gelişmiş Düğme Gerginliği

Hızlı, tutarlı tıklama

Gelişmiş düğme gerginliği size daha incelikli, kusursuz bir tıklama deneyimi yaşatır. Bu teknoloji ile metal bir yay, sol ve sağ mouse tuşlarının tıklanmaya hazır durumda kalmasına yardımcı olur ve tıklama için gerekli kuvveti azaltıp sıra dışı bir his, yanıt hızı ve tutarlılık sağlar.

3 tuş bana yetmez diyenlere

Altı adet programlanabilir tuş

Daha fazla kontrol için ayarları özelleştirin

Logitech G203 Prodigy Oyun Mouse’u kutudan çıkar çıkmaz kullanılabilir ya da Logitech Gaming Software kullanılarak tamamen yapılandırılabilir. Üst düzey kullanıcılar, oyun içi eylemleri basitleştirmek için 6 tuşu yapılandırabilirler.*

DPI değiştirmek için oyunu duraklatmanıza gerek yok

Oyun sırasında DPI değiştirme

200-8000 DPI

Anında DPI değişimi, 200 DPI piksel duyarlılığında pusuya yatmaktan, 8000 DPI ışık hızına kadar 4 farklı hassasiyet ayarı arasında geçiş yapmanıza olanak sağlar.*

Gittiğiniz her yerde, ayarlarınız sizinle

Yerleşik Bellek

Ayarlarınızı yanınızda götürün

Tercihlerinizi mouse’un kart üzerindeki belleğine kaydedin ve yazılımı yüklemeye ya da ayarlarınızı yeni bilgisayarda yeniden yapılandırmaya gerek kalmadan, istediğiniz bilgisayarda kullanın.*

2 Yıl Logitech Türkiye garantisi bulunan ürün henüz Türkiye’de satışa çıkmadı, önümüzdeki aylarda stoklara geleceğini tahmin ediyoruz.

TeknoForza ekibi olarak, Logitech G203’e 10 üzerinden 8 puan veriyoruz, siz değerli takipçilerimize severek bu ürünü öneriyoruz.

Ürün hakkında detaylı bilgiler için buraya tıklayabilirsiniz.