Ana sayfa İncelemeler Logitech G233 Kutu açılımı ve incelemesi

Logitech G233 Kutu açılımı ve incelemesi

2
PAYLAŞ

 

Logitech G233

 

Logitech G233 Kutu açılımı ve incelemesi

Merhaba arkadaşlar, TeknoForza olarak bugün sizlerle Logitech’in Yeni G serisi kulaklıklarından G233 modelinin kutu açılımını ve incelemesini gerçekleştirdik, hatta üstüne G230 ile kıyasladık 🙂 
Bass olarak G230 daha düşük seviyelerde kaldığını söylemeliyiz ancak, mikrofon Bass’a nazaran daha iyi gibi dursa da mikrofon G233’e göre yine alt seviyelerde kaldığını görmekteyiz, sonuçta G230 yaklaşık 4 yıldır üretimde haliyle yeni ürünlerde fark olması kaçınılmaz bir durum. 
Logitech G233 orta düzey oyunculara hitap ediyor ancak üst seviyede bir performans sizlere sunuyor.  Bunun haricinde oyunculardan gelen önerilere önem veren Logitech, mikrofonu çıkartıp takabilmeyi mümkün kılmış ve mikrofon kullanmak istemeyen oyuncular için ideal bir tercih gibi gözüküyor. Bunun haricinde ses kalitesi Resmi olarak Discord Sertifikalı olduğunuda unutmamak gerekiyor.
Pro-G gelişmiş ses sürücüleri, kaynağından bağımsız olarak analog ve dijital ses üretme için optimize edilmiştir. Gürültü önleyici ve mikro pop filtreli kollu mikrofon, sohbet için yüksek kalitede ses yansıtmakta ve Discord sertifikalı G233, duru ve net iletişim performansını sizlere sunuyor. 
Ayrıca G233’ü istediğiniz her ortama uyumlu hale getirebilirsiniz.
Ses performansının oyun oynama deneyimine getirdiği keyif tüm ortamlar için geçerlidir. G233 Prodigy, çıkarılabilir kollu mikrofonu ve oyun kablosu ile tam donanımlı bir oyun kulaklığıdır. Kolu çıkarın ve ürünle birlikte verilen mobil kabloya geçerek G233’ü istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz şık bir kulaklığa dönüştürün.

 

Logitech G233’e puanımız tam performans ve fiyat konusunda gerçekten çok iyi ve takipçilerimize önemle tavsiye ediyoruz.

Logitech G233’ün Teknik Özellikleri

Kulaklık:
Sürücü: 40 mm
Frekans yanıtı: 20 Hz-20 KHz
Empedans: 32 Ohm
Hassasiyet: 1 KHz SPL’de 107 dB, 30 mW/1 cm
Kablo uzunluğu: 2 m

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, PS4 veya Xbox One*
3,5 mm ses bağlantı noktası
*Bazı Xbox One kumandaları ayrı olarak satılan Xbox One Stereo Kulaklık Seti Adaptörü gerektirebilir. PS4 ve Xbox One yalnızca analog kablo ile stereo modunda çalışır.
PAKET İÇERİĞİ
G233 kablolu oyun kulaklığı
Mikro pop filtreli çıkarılabilir mikrofon kolu
Üzerinde denetimler ve mikrofon bulunan mobil kablo
Üzerinde denetimler bulunan konsol/PC kablosu
Ayrı mikrofon ve kulaklık jakları için PC ayırıcısı
Kullanıcı belgeleri.

 

Garanti

2 Yıl Sınırlı Donanım Garantisi

 

Ayrıca ürün ile ilgili Kutu Açılımını gerçekleştirdik, bakalım kutu içeriği zengin mi ? Bizleri neler bekliyor Uygulamalı olarak test ettik ve sizlere sunuyoruz, iyi seyirler.

 

Teknoforza Olarak verdiğimiz Puan şu şekilde:

Ses 9/10

Mikrofon 8/10

Kutu içeriği 8/10

Görünüş ve kullanış 10/10

 

Yeni bir incelemede görüşmek üzere arkadaşlar, hoşçakalın.