Ana sayfa İncelemeler Logitech G305 kutu açılımı ve incelemesi

Logitech G305 kutu açılımı ve incelemesi

0
PAYLAŞ
Logitech G305 kutu açılımı ve incelemesi
Logitech G305 kutu açılımı ve incelemesi

Logitech G305 Kutu Açılımı & İnceleme

Kablosuz fareden beklediğiniz performans artık kablolu fareler kadar olabilir, çıtayı yüksek tutmanızda fayda var!

Logitech, geçen sene Lightspeed (Işık-hızı) isminde duyurduğu teknolojiyle, kablosuz farelerini kablolu farelerden bile daha hızlı olacak şekilde tasarlayıp hayatımıza soktu. Fakat maalesef ki Lightspeed teknolojili fareleri pek göremiyorduk bayağıdır. Uzun bir aranın ardından bizi G102/G203 kasasında kablosuz bir modelle karşıladı; G305!

Teknoforza ekibi olarak, bu kez Logitech’in Lightspeed özelliğiyle gelen kablosuz oyuncu faresi G305’in kutu açılımı yapıp detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

Lightspeed ile gecikmesiz kablosuz oyun keyfi

Kablo yok. Sınır yok.

LIGHTSPEED, kablolu hızında kablosuzdur. Logitech G’nin özenle tasarlanmış uçtan uca çözümü, oyunculara kablosuz özgürlüğünü ve oyun için gerekli 1 ms performansı sağlar.

Logitech tarafından geliştirilen üstün performans HERO Sensör
12.000 DPI Performans, 10x Verim

HERO sensör, Logitech G’nin olağanüstü performans ve eşsiz verim sunan yeni nesil optik oyun sensörüdür.Çünkü kablosuz oyunda hata kabul edilemez. DPI değerini 200 ila 12.000’e programlayın ve 5 profile kadar dahili belleğe kaydedin.

Sık sık pil değiştirme alışkanlığınıza elveda edin

Ultra Uzun Pil Ömrü

250 Saat, 1 AA Pil

HERO Sensör ve LIGHTSPEED, yalnızca tek bir AA pille 250 saat oyun oynamanızı mümkün kılan olağanüstü verim sunar. En yüksek performansla tipik kullanımda yaklaşık 9 aydan önce pilinizi değiştirmeniz gerekmez. Ayrıca endişelenmenize gerek yok, G305’de pil seviyesi %15’e düştüğünde yanan bir gösterge ışığı var.

Ağır farelerden bıktıysanız G305 tüy hafifliğiyle sizinle

Ultra Hafif

99 g Hızlı Özgürlük

Logitech G’de kablosuz oyun mouse’unun ağır olması gerekmez. Yalnızca 99 gram ağırlığındaki G305, hafif mekanik tasarımı ve ultra verimli pil kullanımıyla son derece hafiftir.

Bana 3 tuş yetmez diyorsanız ekstra tuşlarla sizinle

6 adet Programlanabilir Tuş

Esnek ve Sade

G305, 2 adet ana tuşuyla 10 milyon tıklamayı mümkün kılar. G305’te ayrıca 1 adet orta tuş, DPI tuşu ve Logitech Gaming Software’le istediğiniz gibi programlayabileceğiniz 2 adet yan tuş bulunur.1

Bastığınızda click hissini hissettirecek

Gelişmiş tuş gerginliği

Üstün Tıklama Yanıtı

Gelişmiş tuş gerginliği ve ayrılmış tuşlar, sağ ve sol mouse tuşlarının tutarlılığını iyileştirerek tıklama için gereken kuvvetin azaltılmasına yardımcı olur. Böylece en yoğun oyun oturumlarında dahi güvenebileceğiniz net ve güvenilir bir tıklama performansı elde edersiniz.

Uzun Vadeli Rahatlık

İstediğiniz Yerde Oynayın

Dahili USB Nano Alıcı Saklama Bölmesi

Dayanıklılığı, hafif tasarımı, az yer kaplaması ve dahili nano alıcı saklama bölmesiyle G305, mükemmel bir yol arkadaşıdır.

2 Yıl Logitech Türkiye garantisi bulunan ürün henüz Türkiye’de satışa çıkmadı, önümüzdeki aylarda stoklara geleceğini tahmin ediyoruz.

TeknoForza ekibi olarak, Logitech G633’e 10 üzerinden 8 puan veriyoruz, siz değerli takipçilerimize severek bu ürünü öneriyoruz.

Ürün hakkında detaylı bilgiler için buraya tıklayabilirsiniz.