Ana sayfa İncelemeler Logitech G403 Wireless Oyuncu Faresi İnceleme

Logitech G403 Wireless Oyuncu Faresi İnceleme

0
PAYLAŞ

Logitech G403 Kablosuz Oyuncu Faresi İnceleme

Logitech G403 Wireless Oyuncu Faresi İnceleme

Son dönemde Oyuncu Ekipmanları Kablolu/Kablosuz seçenekleriyle ön planda.

Logitech ile ilk kez 2008 Yılında, MK250 Kablosuz Klavye & Fare tanışmıştım.

O dönemler henüz kablosuz ürünler çok nadir ve insanlar bunların tutmayacağını tam işlevini gerçekleştirmeyeceğini düşünüyorlardı. MK250’ye o kadar alışmıştım ki, üretimden kaldırıldığında Logitech Avrupa’ya mail attığımı hatırlıyorum. Pek çok logitech ürünü geçti hala kullanıyorum ama senin yerin hiç bir zaman değişmedi MK250.

Her neyse, MK serisi bir yana daha çok ofis kullanımları için öngörülüyordu. Ufak bir işlevsel sorun ofis tarzı yerlerde sorun olmayabilir ancak,  oyuncu ekipmanı olduğunda iş değişir ciddiyete biniyor

Kullanıcılar ilk başlarda Oyuncu Ekipmanlarında Kablosuz ürünlerin oyuncuları rahat vereceğinin aksine kötü performans vereceğini düşünmekteydiler. Neyse ki bu değişti.

Gecikmesiz Kablosuz

G403, Logitech’in ödüllü G900 Chaos Spectrum’da öncülüğünü yaptığı aynı kablosuz teknolojisine sahiptir. G403 Kablosuz’un inanılmaz düzeyde optimize edilmiş 2,4 GHz’lik kablosuz bağlantısı, kablolu seçeneklerde bile rakiplerin mouse’larını geride bırakan, son derece gecikmesiz yanıt verme özelliği sunan, ışık hızında 1 ms’lik bildirim hızına sahip

İsabet Oranı

Daha önce hiç olmadığınız kadar isabetli olun. G403 tüm dünyada eSpor profesyonelleri tarafından kullanılan, dünyanın en gelişmiş oyun mouse’u sensörüne sahiptir. Sıra dışı derecede duyarlı ve tutarlı olan bu oyun mouse’u size daha hızlı yanıt vermenin ve daha doğru hedef almanın sağladığı güveni sunar.
Dilerseniz, incelememize göz atabilirsiniz.

Logitech G403 Oyun Mouse’u kutudan çıkar çıkmaz kullanılabilir ya da Logitech Gaming Software kullanılarak tercihlerinize tam olarak uygun şekilde yapılandırılabilir. En sevdiğiniz takıma, kişisel tarzınıza, sisteminize ya da ortamınıza uygun hale getirmek için yaklaşık 16,8 milyon kadar renkten oluşan palet ve parlaklık düzeylerinden dilediğinizi seçin.
Logitech G403 Kablosuz sürümünü Siz değerli okuyucularımıza öneriyoruz, oldukça iyi bir ürün ve yine uzun bir pil sürüne de sahip olduğunu hatırlatalım. G403 Wireless’in fiyatı şı sıralar 430-500 TL seviyelerinde bir fiyat etiketi bulunuyor. Ayrıca 2 Yıl Logitech Türkiye Garantisi’de bulunmakta.