Ana sayfa İncelemeler Logitech G513 Carbon İncelemesi

Logitech G513 Carbon İncelemesi

0
PAYLAŞ

Logitech G513 Carbon İncelemesi

Günümüzde oyunda zaferin yolu biraz strateji ve oyuncu ekipmanlarından geçiyor.

Günümüzde Fare oyuncu ekipmanlarında her ne kadar önemli bir detay olsa da Klavyelerde artık büyük gelişmeler başladığını unutmamak gerekiyor.

Teknoforza ekibi olarak kısa bir süre öncesinde çıkışını gerçekleştiren Logitech G513’i inceliyoruz.

Yeni Nesil Performans, Gelişmiş Tasarım

Yüksek performanslı bir oyun klavyesi olan G513, 1 ms bildirim hızı sunar ve gelişmiş Romer-G Dokunmatik ya da Romer-G Lineer mekanik anahtar seçeneklerine sahiptir. LIGHTSYNC teknolojisi ile bir araya getirilen tam spektrum RGB, oyunlarınızdaki aydınlatma deneyimini yepyeni bir düzeye çıkarır. Alüminyum alaşım; şık bir fırçalanmış metal dış yüzeye sahip, bıçak benzeri bir çerçeve sunar.

Özelleştirilebilir Tam Spektrum RGB

Her bir tuş için özelleştirilebilir aydınlatma özellikli G513, yaklaşık 16,8 milyon renkli tam RGB spektrumuna sahiptir. Kendi RGB animasyon efektlerinizi oluşturun ya da önceden ayarlanmış aydınlatma efektleri ve animasyonlar arasından seçim yapın. Üstelik yeni LIGHTSYNC teknolojisi sayesinde aydınlatma, oyunlar tarafından yönetilerek şu ana kadarki en sürükleyici RGB deneyimini sunar.

Romer-G Dokunmatik, Romer-G Lineer ve GX Blue. Romer-G Dokunmatik, hissedebileceğiniz, fark edilebilir bir hareket seçme noktası sunan orijinal profildir. Romer-G Lineer akıcı ve neredeyse sessiz bir tuş vuruşu sunar. Her iki Romer-G profili de 1,5 mm hareket seçme mesafesi sunarak standart anahtarlardan %25 daha hızlı olmalarını sağlar. GX Blue, hissedebileceğiniz ve duyabileceğiniz canlı işleyişiyle dokunmatik ve sesli geri bildirim sağlayan özel bir tasarımdır. Tüm anahtarlar güvenilirlik ve dayanıklılık için 70 milyon tıklama ömrü için test edilmiş ve onaylanmıştır.

ilk kullanımdaki konforu yaşayabilmeniz için, baskı uygulandıktan sonra çabucak ve tamamen kendi şeklini alır. Konforlu köpük, silinerek kolaylıkla temizlenen su geçirmez ve tere karşı dayanıklı malzemeden üretilen yumuşak, güçlü ve uzun ömürlü suni deriyle kaplandı.

Dilerseniz, G513 Carbon incelememizi aşağıdan izleyebilirsiniz.

Teknoforza ekibi olarak, Logitech G513’ü siz değerli takipçilerimize öneriyoruz. Üst Segment’e hitap eden bu ürünün fiyatı henüz türkiye’de satışta  olmadığı için fiyatı netlik kazanmadı. 2 Yıl Logitech Türkiye Garanti desteği bulunuyor. Performansıyla fiyatını kuruşuna kadar hak ettiğini söyleyelim.