Ana sayfa İncelemeler Logitech UE Wonderboom Kablosuz Hoparlör İncelemesi

Logitech UE Wonderboom Kablosuz Hoparlör İncelemesi

0
PAYLAŞ

Logitech UE Wonderboom Kablosuz Hoparlör İncelemesi

Logitech UE Wonderboom Kablosuz Hoparlör İncelemesi

Günümüzde insanların müzik zevk ve isteklerine ulaşabilmek gerçekten çok zor. Büyük Markalar günümüzde pek çok ürün duyurmakta ve piyasaya sürmekte. Bir ürünü kullanıcıya hitap etmesi kısaca onu sevdirmesi günümüzde satış stratejisi için en önemli etkenlerden birisi olarak göze çarpıyor.

Geçtiğimiz yıl Kablosuz hoparlör pazarında UE Boom ürünleriyle başarılı işlere imza atan Logitech, bu aileye yeni bir model daha ekledi: UE Wonderboom.

Logitech UE Wonderboom de insanlara gezerken de eğlenmeyi sunuyor.

Bir hoparlör düşünün. Her yere götürebileceğiniz ve uzun bir süre müzik çalabilen bir hoparlör.

Logitech UE Wonderboom, işte tam burada devreye giriyor. Fazla yer kaplamayan ve oldukça şirin bir görünümüyle birlikte 360 derece müzik keyfini size yaşatıyor.

Bluetooth üzerinden akıllı telefon, tablet veya diğer elektronik cihazlara bağlanabiliyor.

Ayrıca sadece bununla kalmayan ürün IPX7 sertifikasına sahip yani su suyun altında 30 dakika kadar bir süre kalabiliyor ve bu esnada müzik çalmaya rahatlıkla devam edebiliyor ve kireç ve toza karşı dayanıklı bir ürün.

Logitech UE Wonderboom, tam şarj edildiğinde yaklaşık 10 saate kadar aralıksız müzik çalabiliyor. Kısaca hesaplayacak olursak; Bir şarkı 3 dakika uzunluğunda ise 1 saatte 20, 10 saatte ise 200 şarkı dinleyebiliyorsunuz. 

Teknoforza ekibi olarak  Logitech UE Wonderboom Kablosuz Hoparlörü sizler için inceledik, aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca videoyu 4K çözünürlükte izleyebilirsiniz.

Logitech UE Wonderboom, yurt dışında 100$ fiyat etiketiyle satışta. Fiyat konusunda Türkiye’de Logitech UE Wonderboom, oldukça değişik fiyat etiketleriyle görmek oldukça mümkün ancak genel olarak Giriş Seviyesi 370TL’den başlıyor. 2 Yıl Logitech Türkiye, garantisi bulunuyor.

Teknoforza ekibi olarak Logitech UE Wonderboom’a 10 üzerinden 8 puan veriyoruz.

Takipçilerimize gönül rahatlığıyla bu ürünü tavsiye ediyoruz. Oldukça kullanışlı ve eğlenceli bir ürün Ayrıca başta Gri, Siyah, Kırmızı, Mavi, Pembe, Lila ve Grafiti çizimler olmak üzere 7 adet renk seçeneği bulunuyor.

Logitech’in Web Sitesine Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ultimate Ears’ın Web Sitesine Buradan Ulaşabilirsiniz.