Ana sayfa Haberler Teknoloji Haberleri Logitech, Ürünlerini Etkinlikte Tanıttı!

Logitech, Ürünlerini Etkinlikte Tanıttı!

0
PAYLAŞ

Logitech, Ürünlerini Etkinlikte Tanıttı!

Logitech, Geçtiğimiz Çarşamba günü gerçekleştirdiği etkinlikle bünyesinde bulunan markaları ve en son teknoloji ürünlerini tanıttı. Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte, yurtdışından Logitech’in farklı bünyelerinde yöneticilerinde katılımı ile birlikte Logitech G, Saitek, Ultimate Ears ve Jaybird gibi markaların ürünleri tanıtıldı.

Logitech

Mustafa Uyar: Logitech’de bilindiği gibi artık sadece bir klavye ve mouse üreten bir firma değil.

Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar’ın konuşması ile başlayan etkinlikte Mustafa Uyar” Logitech’de bilindiği gibi artık sadece bir klavye ve mouse üreten bir firma değil. Günümüzde dünyada 5 farklı pazarda kullanıcıya hitap eden geniş ürün yelpazemizle oldukça önemli bir konumdayız. Logitech olarak değişen tüketici ihtiyaçlarını ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek ürünlerimizi bu doğrultuda tasarlıyoruz ve geliştirmeye özen gösteriyoruz. Kullanıcıların kullanmaktan keyif aldığı ürünleri üretmeyi hedefleyerek bünyemize kattığımız veya katacağımız her yeni marka ile birlikte pazar payımız her geçen gün artmakta. Kullanıcılarımıza faaliyet gösterdiğimiz her kategoride bize destek olup lider yaptıkları için teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Logitech
 
Logitech G Pazarlama Müdürü Stian Fosse, Logitech’in en güçlü kategrosi olduğu oyun segmentinde geliştiğimiz teknoloji ürünler bizi pazarda diğer rakiplerimizde farklılaştırıyor. LIGHTSPEED™ ve POWERPLAY™ teknolojileri ile imzamı attığımız kablosuz teknolojisi ve HERO optik sensörü ile bir üst seviyeye taşımakla kalmayarak bu konu ile ilgili olan bağlılığımızı gösterdik. Ürünlerimizi profesyonel oyunculardan ve tüketicilerden aldığımız geri dönüşler doğrultusunda sürekli değiştirmeye devam ediyoruz dedi.

Etkinliğe yurt dışından katılan yöneticiler ise şu şekilde.

·         Logitech EMEA Bölgesi Pazarlama Başkanı Magda Rosa

·         Logitech C&P ve Ses Sistemleri Pazarlama Bölüm Başkanı  Mariana Baglini

·         Logitech G Pazarlama Müdürü Stian Fosse

·         Ultimate Ears EMEA Bölgesi Pazarlama Başkanı Johann Evanno

·         Jaybird EMEA Bölgesi Pazarlama Müdürü Sébastien Mazet

 

Teknoforza.net olarak bu etkinlikte yerimizi aldık ve etkinlikte neler olduğunu sizlere aktarıyoruz, ayrıca Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar ve Logitech G Pazarlama Müdürü Stian Fosse ile güzel röportaj gerçekleştirdik. İyi seyirler.