Ana sayfa Haberler Oyun Haberleri Mafia 3 Hakkında Önemli Görseller Yayımlandı

Mafia 3 Hakkında Önemli Görseller Yayımlandı

0
PAYLAŞ

7 Ekim’de Çıkışını gerçekleştirecek olan Mafia 3  çıkışına 3 ay gibi bir süre kala önemli görseller yayımlanmaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde Mafia 3’ün resmi twitter hesabından oyunun içindeki hem detay hemde senaryo ile ilgili görseller yayımlandı bunlara göz atıcak olursak oldukça önemli görseller en azından tahmin yürütülebilir.

Adsız 3

Oyun içinde bulunan gazete manşetleri gün yüzüne çıkmaya başladı, gazete başlığında muhtelemelen oyunda yapacağımız bir baskın veya çatışmayı manşet yapmış olması kesin.

Adsız 5

Muhtemelen oyunun başlarında yer alan bir gazete manşeti Vietnam savaşıyla ilgili bir manşet yer almakta. 

Adsız 2

Oyunda ana karakter olarak yöneteceğimiz Lincoln Clay FBI Tarafından arandığının duyurusu biliyorsunuz ki 2K Yapımcıları tarafından verilen bilgiler doğrultusunda ve fragmanlarda  oyunun zaman dilimi 1960’lı yılların başında geçiyor ve karakterimiz Lincoln Vietnam’a savaşmaya gidiyor ve gazi olarak geri dönüyordu, ne ara FBİ tarafından aranmaya kadar gelişti olaylar cidden ilginç bir hal almakta.

 Adsız 4

Görselde Lincoln ile Vito bir barda hararetli bir sohbet içerisinde oldukları gözükmekte biliyorsunuz ki, oyundaki kilit noktamız bize genelde görevleri verecek kişinin vito olacağı açıklandı.

Adsız

Vito Scaletta oyuncuların en merak ettiği soru Mafia 2’nşn sonunda olanları hatırlayacaksınızdır Vito ve Joe’ye ne oldu Mafia yapımcıları oyun çıktığında gizemli bir şekilde joe ve vito’ya ne olduğunu öğreneceksiniz diye açıklama yapmışlardı. Oyunculara göre ve fragmanda gözükmemiş olması joe’nin ölmüş olasılığını arttırıyor. Görsele baktığımız zaman bir sinematik havası var bu görsel Vito ve Joe ne olduğunu  anlatan sahnelerden birisi olabilir.

Adsız 6

En garip görsellerden biriside bu oyun çıkışını gerçekleştirmeden oyunu bir çok yerde tanıtmaya çalışmaları başlamış ancak bu farklı bir tanıtma şekli olduğunu görüyorüz. Görselde gördüğünüz gibi bir seyyar satıcı MAFİA 3 Logosu altında 5 $ fiyatına satılan Menü’de içerik olarak Su – Patates Püresi – Tavuk  Kızartması bulunuyor,  ve alınan bilgilere göre oyun severler  New York’da bulunan bu seyyar satıcının önünde bu menüyü alabilmek için kuyruk oluşturduğunu aktaralım.

Yayımlanan görseller bu kadar yeni görseller yayımlandığında yine buradan sizlere aktaracağız arkadaşlar.

 

PAYLAŞ
Önceki makaleHatred Türkçe Yama v2
Sonraki makaleAngry Gran Run Türkiye Sokaklarında!
Ümit DİNÇER
Merhaba, teknoloji ve oyun tutkunuyum, kendimi kısaca özetleyecek olursam. 2011 Yılı itibariyle başlayan forum hayatım boyunca, pek çok sitede aktif olarak görev aldım. Bu süreç içerisinde bir çok Türkçe Yama Projesine destek verdim.