Ana sayfa Haberler Oyun Haberleri Metin2 Steam’e geliyor!

Metin2 Steam’e geliyor!

11
PAYLAŞ

 

Hatırlarsanız Knight: Online’ın eski heyecanını yakalaması adına yayıncı firması NTTGame, oyunu STEAM üzerinden tekrar piyasaya sürme kararı almıştı. Her ne kadar Premium gibi mantıkdışı uygulamalar getirdiyse de yinede bir nebze oyuncu kitlesine ulaşabilmişti.

 

Görünüşe göre bu hareketi mantıklı bulan tek firma kendileri de değilmiş. Gameforge, oyunun neredeyse batma noktasına geldiğini farkedip önce EdiLee’ye el altından maddi destek verip oyuna döndermiş (kesin bir kanıt yok sadece duyumdan ibaret olduğunuda belirtelim) dahasında bu fikir işlemeyince yönetimin (topluluk yöneticisi derindarbe’nin) belirttiği üzere Metin2’de artık STEAM yolcusu.

 

Nasıl ve yahut ne zaman geleceği hakkında henüz bir bilgi sahibi değiliz, tek kesin olan şey oyunun kısa bir süre sonra Steam’de yer alacağı.

 

Bize göre, bir süre sonra bu taktikte işe yaramayacak ve oyuncu kitleleri hızlı bir şekilde düşecek. Oyuncular tamamen eski Metin2’yi istiyor fakat gerek topluluk yöneticileri, gerekse Gameforge bunu hala idrak edebilmiş değil.

 

Güncelleme: Oyun STEAM’daki yerini aldı, 8 Mayıs’ta erişime açılacak.