Ana sayfa Haberler Donanım Dünyası Microsoft IntelliMouse tekrardan geliyor!

Microsoft IntelliMouse tekrardan geliyor!

0
PAYLAŞ
microsoft intellimouse
microsoft intellimouse

Tekrardan geliyor! Çin Microsoft mağazası yeni bir IntelliMouse’u listeledi. Fare eski tasarımını koruyor, ancak ürün yeni bir sensör ile kullanıcılarına sunuluyor.

microsoft intellimouse 2018
microsoft intellimouse 2018

132 gram ağırlığında faresi için Microsoft, kendi özelliklerine göre değiştirilmiş PixArt PAW 3389 Pro-MS sensörü kullanmış. Sensör, 200 DPI’dan 16.000 DPI’ya kadar değişen 50 farklı DPI seçimine izin veriyor. Diğer fare üreticilerine baktığımızda bu sayının 1-10 arasında değiştiğini görüyoruz. Microsoft bu konuda epey bir cömert davranmış.

microsoft intellimouse tekrardan geliyor
microsoft intellimouse tekrardan geliyor

PixArt sensörü ayrıca 400 IPS tarama, 50G’ye kadar olan ivme ve maksimum 1000 Hz’lik bir tepkime süresine sahip. Klasik IntelliMouse tasarımının yanında, farenin arka tarafında ufak bir RGB ışıklandırması mevcut. Siyah ve beyaz olmak üzere 2 versiyonu mevcut olan fare kabaca son kullanıcıya 50 EUR / USD’ye mal olacak.Listeleme Çin’de olduğu için fiyat yaklaşık 51 avro olan 400 yuan’da listeleniyor. Bakalım efsaneler efsanesi Microsoft IntelliMouse 2018 versiyonu ile eski performansını yaşatabilecek mi?