Ana sayfa Haberler Oyun Haberleri Rainbow Six Siege Türkçe oluyor!

Rainbow Six Siege Türkçe oluyor!

0
PAYLAŞ
rainbow six siege türkçe oluyor
rainbow six siege türkçe oluyor

Rainbow Six Siege türkçe oluyor! Çıktığından beridir Türk oyuncular tarafından aşırı ilgiyle karşılaşan, Türkiye’de en çok satılan FPS oyunlarının başında gelen Tom Clancy’s Rainbow: Six Siege için Ubisoft tarafından Türkçe altyazı desteği duyuruldu.Oynayan Türk kitlesinin çok fazla olması dolayısı ile Ubisoft bu oyun için Türkçe çeviriye hali hazırda sıcak bakıyordu. Daha önceden şu haberde okuduğunuz üzere Uplay’in türkçeleştirilmesiyle birlikte R6 için Türkçe yerelleştirmenin önü açılmış oldu. Zaten Türk oyuncu kitlesi Türkçe alt yazıyı uzun zamandır bekliyordu, fakat Ubisoft’un ne Türkçe için çevirmeni, nede anlaşmalı çalıştığı bir çeviri firması yoktu.

Bu sebeple Uplay’in türkçeleştirmesi R6’nın Türkçeleştirilmesinde çok büyük pay oynuyor. Uplay ve R6’yı türkçeleştiren 23 Studios ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Türkçe yerelleştirmeden sonra ise Türk bir operatör geleceği yönünde söylentilerde mevcut, an itibariyle S.A.T komandosu ve Bordo Bereli olacağı yönünde tahminler yürütülüyor. Tabii bu karakter gelecek sene için düşünülüyor, biliyorsunuz ki oyun 10 sene boyunca güncelleme alacağı yönünde açıklama yapmıştı Ubisoft.

Şimdi akıllarda tek soru sonraki yerelleştirme hangi oyun için yapılacak? Gelişmeleri takipte kalın…