Ana sayfa Haberler Sinema Dünyası Rambo 5’den Yeni Kareler!

Rambo 5’den Yeni Kareler!

0
PAYLAŞ

Rambo 5'den Yeni Kareler!

Rambo 5’den Yeni Kareler!

İlk olarak 1982 yılında hayatımıza giren Rambo: İlk Kan’ın başarısı Stallone’yi uluslararası bir star haline getirmişti.  Ardından devam serileri gelmiş 1985 yılında Rambo İlk Kan 2, 1988 Rambo 3 son olarak  2008’de John Rambo, vizyona girmişti. 

Vizyon tarihinden 10 yıl geçen seriden yeni haberler bekleniyordu. Creed serisine yoğunlaşan aktör, nihayet Rambo’nun son devam filmi için start dedi!

Yeni devam filmin konusu netleşti. Eski bir asker olan John Rambo’yu Arizona’daki bir çiftlikte yaşarken yoğun bir şekilde Travma Sonrası Stres Bozukluğu ile baş etmeye çalışırken buluyoruz. Bulabildiği her yerde gündelik iş bulmaya çalışan ve hayatını idame ettirmeye çalışan Rambo, beladan uzak durmaya çabalamaktadır. Ancak günün birinde arkadaşı ve emlak müdürü Maria’dan aldığı haber bu durumu değiştirir. Maria’nın torunu bir parti için Meksika sınırını geçtikten sonra kaybolmuştur. Bu yüzden John, gençleri bulmak için sınırın güneyini dolaşır. Bu görev, Rambo’nun bir insan kaçakçılığı çetesini ortaya çıkarmasıyla birlikte oldukça tehlikeli bir hal alır. Rambo adaleti sağlamak için üvey kız kardeşi de kaçırılan bir gazeteci ile birlikte çalışmaya başlar. Rambo kaçırılan kızları kurtarmak ve acımasız bir suç liderini dize getirmek için bütün yeteneklerini kullanmak zorundadır…

Film ile ilgili 2 görsel de yayınlandı