Ana sayfa Haberler Donanım Dünyası Razer Abyssus Essential satışa sunuldu!

Razer Abyssus Essential satışa sunuldu!

0
PAYLAŞ
razer abyssus essential satışa sunuldu
razer abyssus essential satışa sunuldu
Razer Abyssus Essential satışa sunuldu!
Razer Abyssus V2’nin devamı niteliğindeki Razer Abyssus Essential, ilk defa Razer Chroma tarafından çalıştırılan düşük seviyeli bir fare ve kullanılan yüzeyden yansıyan kesintisiz bir aydınlatmaya sahip ilk Razer faresi. Daha önceden neon tarzı ışıklandırmaya rastlamamıştık bildiğiniz üzere, Razer burada da inovasyon yapmış ve altı ışıklı oyuncu faresi çıkarmış.

Çin’de Razer Jugan olarak bilinen Razer Abyssus Essential, üretim aşamasını geçmiş ve stoklarda hali hazırda yer almakta. Titreşimli aydınlatmasıyla Razer Abyssus Essential, oyunculara Razer Chroma ile 16,8 milyon renk seçeneği, aydınlatma özelleştirmeleri ve etkileşimli oyun efektleri ile düşük bütçede oldukça iyi iş çıkarıyor. Farede ayrıca oyun sınıfı 7200 DPI optik sensör bulunmakta. Üründe herhangi bir ekstra tuş bulunmamakta, evet ne yan taraflarında ne de fare topunun yanında ekstra bir tuş yok, dışarıdan normal bir fare gibi gözükmekte kullanılmadığı durumlarda.Belirtmeye pek gerek yok fakat bilmeyen kullanıcılar için fare ambidextrous yani iki elle de kullanılabilir şekilde tasarlanmış durumda.

Oyuncular artık oyun istasyonlarını Razer Cynosa Chroma klavye, Goliathus Chroma mouse mat ve Abyssus Essential’dan oluşan giriş seviyesindeki Chroma çevre birimleri ile tamamlayabilirler bu sayede.

26 Nisan 2018’den beri piyasada olan ürün için belirtilen fiyat 49.99 USD / 49,99 EUR‘dur. Evet fiyatı biraz fazla biliyoruz ama umarız yakında fiyat düşüşüne gidilir.