Ana sayfa Haberler Donanım Dünyası Razer Sila ismindeki oyuncu sınıfı Wi-Fi router modelini duyurdu!

Razer Sila ismindeki oyuncu sınıfı Wi-Fi router modelini duyurdu!

0
PAYLAŞ
Razer Sila
Razer Sila

Razer Sila geliyor! Razer her gün ürün yelpazesini daha geniş tutmak için var gücüyle çabalıyor, geçtiğimiz aylarda akıllı oyuncu cep telefonu dahi üreten firmanın bu seferki odağı modem/router sektörü oldu.

Razer, Sila adını verdiği bu router ile; kablosuz bağlantılarda yaşanan gecikme ve kopmaların tamamen önüne geçip, oyuncular için en iyi deneyimi yaşayacağını iddaa ediyor.

Router bünyesinde Razer Fastrack ismi verilen bir teknoloji ile geliyor, buna göre aynı anda onlarca işlem yapılsa dahi istediğiniz işleme öncelik atayabiliyorsunuz, örneğin bilgisayarınız açık fakat konsol (PS4, Xbox One, Ninterdo Switch vb.) ile de oyun oynamaktasınız, önceliği konsola atayıp daha performanslı bir oyun deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

Diğer bir özelliği olan Multi-Channel Zerowait DFS, bu teknoloji Dual-Bant (Çift-kanal) 5 GHZ hızında bağlantı dağıtabiliyor, bu sayede kablosuz bağlantıyı en güçlü seviyede ve gecikme/kopma yaşanmadan alabiliyorsunuz.

Ürün, bulunduğu ortamdaki bütün Dead-Zone (ölü bölge) olayını kaldırıp, her yere kablosuz bağlantıyı taşıyabileceğini iddaa ediyor, öyle ki 9000 ft (yani 2743.2 metre) boyunca kablosuz iletimi sağlayabileceği belirtilmiş.

Router arayüzüne erişmek için Android/iOS yazılımları da mevcut, yazılım sayesinde akıllı cihazlardan da rahatlıkla router üzerinde denetim sağlayabiliyorsunuz.Ürün şu an satın alınabilir durumda ve fiyatlandırma olarak 250$ belirtilmiş.

Fiyatını hak edecek bir performans izleyebilecek mi hep birlikte göreceğiz…