Ana sayfa Haberler Red Dead Redemption 2 Kupa Listesi Sızdırıldı!

Red Dead Redemption 2 Kupa Listesi Sızdırıldı!

0
PAYLAŞ

Oyunun çıkışına az bir süre kala, RDR2’nin tüm kupa listesi sızdırıldı.

Tam liste hem hikaye modunun hem de Red Dead Online kupalarını içeriyor, ancak asıl hikaye olaylarıyla ilgili kupaların kilidi açılıncaya kadar gizlendiğinden oyun ile ilgili herhangi bir spoiler mevcut değil.

Bununla birlikte, her iki oyun modundan da neler bekleyeceğimiz hakkında biraz bilgi edinebiliriz. 1 Platin kupa, 3 Altın kupa, 4 Gümüş kupa ve 44 Bronz kupa olmak üzere toplam 52 kupa bulunuyor. Varsayılan olarak bunlardan 9 tanesi gizlenmiş olarak gözüküyor. Şimdi, kupalardan öğrendiğimizi spoiler olmadan sizlerle paylaşacağız.

Red Dead Redemption 2’de bazı hikaye görevleri isteğe bağlı. Oyunda büyük bir oyuncu özgürlüğünün ve ana görevlerin yanı sıra yapılacak çok şeyin olduğunu biliyoruz. Bununla birlikte, şimdiye kadarki bildiğimiz, bir taraftan hikaye görevlerini ve diğer taraftan isteğe bağlı etkinliklerin ayrı ayrı olmasıydı. Görünüşe göre bildiğimizin tam tersi bir örtüşme var. Yani hikaye görevleri ve yan etkinlikler birbiriyle birleşik gibi gözüküyor.

Bunun sadece RDR’daki Strangers gibi anlatı odaklı yan etkinliklerin görülmesi ihtimalini güçlendiriyor. Olay örgüsünü oluşturabilecek daha büyük hikayelerde olabilir, fakat bu olaylar isteğe bağlı herhangi bir zorunluluğu yok. Bunları yapmak ya da yapmamak kilit NPC’lerin size karşı olan tutumunu etkileyebilir.

Hikaye modunda 10 Strangers görevi bulunuyor ve bunların hepsini tamamlarsanız bir başarım kazanıyoruz. Ayrıca, her kamp alanında bir arkadaş görevi var, bunlarıda tamamlarsak bir başarım daha kazanabiliyoruz.