Ana sayfa Haberler Oyun Haberleri Red Dead Redemption 2 PC çıkış tarihi belli oldu!

Red Dead Redemption 2 PC çıkış tarihi belli oldu!

0
PAYLAŞ
Red Dead Redemption 2 PC çıkış tarihi belli oldu!
Red Dead Redemption 2 PC çıkış tarihi belli oldu!

Red Dead Redemption 2 PC çıkış tarihi belli oldu! Avrupa’da bir perakendeci, Red Dead Redemption 2’nin PC sürümünü 2019’da çıkacak şekilde listeledi!

Hepinizin aşina olduğu markalardan biri olan MediaMarkt, Red Dead Redemption 2 PC sürümünü 2019’da satışa çıkaracağı şekilde listeledi. Heyecanlanmadan önce, düşünülecek iki şey var: birincisi, ürün listeleme bir hata olabilir ve ikincisi ise gelecek bir duyurunun habercisi olma niteliğini taşıyor.MediaMarkt bildiğiniz üzere , “Avrupa’nın en büyük tüketici elektroniği perakendecileri” nden biri. Bu yüzden şirket, bizden daha fazla bilgiye sahip. Yine de, oyun PC için geliştirilmiyor olabilir yani boşa seviniyor olabiliriz.

Haber ise Hollanda merkezli web sitesi TechTastic, MediaMarkt’ın bu listelemesini fark edip görüntü almasıyla ortaya çıktı. Pek çok perakendeci için tipik sabit bir tarih olan 31 Aralık 2019 etiketli bir çıkış tarihi belirtilmiş yine.

Geçtiğimiz haziran ayında bir Rockstar programcısı, LinkedIn özgeçmişinde Red Dead Redemption 2’nin PC versiyonu geliştirmesinde yer aldığını da belirtmişti.

Rockstar, PC için çıkaracaklarını belirtmediği halde, GTA 5’te de aynı durum olduğu için oyuncular PC’ye çıkma ihtimaline daha makul bakıyor. Ayrıca, Red Dead Online’ın gelmesiyle beta önümüzdeki ay gerçekleşecek, eninde sonunda geleceğini kabul etmek makul aslında. 2019 tarihi kabul edilebilir gibi görünüyor.

Red Dead Redemption 2, PS4 ve Xbox One için 26 Ekim tarihinde piyasaya çıkacak.