Ana sayfa Haberler Resident Evil 2’de Claire’nin Oynanış Videosu Yayınlandı!

Resident Evil 2’de Claire’nin Oynanış Videosu Yayınlandı!

0
PAYLAŞ

Capcom, klasik korku oyunu Resident Evil 2’nin bir yeniden yapım versiyonu üzerinde çalıştığını duyurduğunda oyunun fanlarını çok heyecanlanmıştı. Şimdiye kadar, Capcom, Ada Wong gibi oyun fanlarının favori karakterlerinin yanı sıra baştan yaratılan Claire Redfield‘in bazı ekran görüntülerinin yer aldığı bir hikaye fragmanı yayınlandı.

Aşağıdaki demo oynanış videosu, PlayStation 4’teki Resident Evil 2’den Capcom için Topluluk Yöneticileri olan Kat ve Matthew‘in yorumlarıyla neredeyse 30 dakikalık oyun içi çekimleri gösteriyor.Videoda fanlar, Claire Redfield’in bir hafif makineli ve hatta bir bomba atar silahları da dahil olmak üzere erişebilecekleri çeşitli silahları görebilir. Kat ayrıca, oyunda yapılacak çok şeyin olacağını ve oyuncuların çoğu zaman onları tam olarak keşfetmek için belirli alanlara geri dönmeleri gerektiğini belirtti(Umarım git-gel çok can sıkıcı olmaz).

Bu oynanış demosunda, Claire ve bir canavar arasındaki savaşı gösteriyor. Görüntülerde Claire‘nin beklenmedik şekilde ortaya çıkabilen canavarlarla uğraşmasına yardımcı olan yakın dövüş saldırılarını görüyoruz. Tüm bu yeni özellikler, Resident Evil 2‘nin sadece orijinal oyununun bir yeniden yapımı değil, orijinal oyunun temeline eklenen yeni içeriğe sahip olduğunu gösteriyor.

Resident Evil 2, PC, PS4 ve Xbox One için 25 Ocak 2019’da yayınlanacak.