Ana sayfa Türkçe İçerikler Türkçe Yamalar Resident Evil 5: Gold Edition Türkçe Yama

Resident Evil 5: Gold Edition Türkçe Yama

16
PAYLAŞ

asd

Menü & Etkileşim : %100

Altyazı: %100

Oyun-içi Metinler : %60

projeyonet

Azad AKBALOĞLU

çevirmenler

GOLD Sürümü Çevirmenleri :

Azad AKBALOĞLU

Games For Windows Live Sürümü Çevirmenleri :

player8
Doğukan Tur
enreka-tr

testekibi

Ümit DİNÇER

Azad AKBALOĞLU

programlama

Mehmet ÖZKAYNAK

açıklama

Merhaba oyunseverler, daha önceden OyunÇeviri ekibinin sizlere sunmuş olduğu, fakat şuanda kullanılamaz durumda olan yamayı eksikliklerini ve hatalarını düzeltip sizlerle Resident Evil 5 Gold Edition Türkçe Yama olarak paylaşma kararı aldık. Bunu yapmamızdaki asıl noktaysa daha önceden sadece konsollara çıkmış olan “Untold Stories Bundle” isimli indirilebilir içeriğin, Steam üzerinden PC kullanıcıları içinde yayınlanmış olması. Gelen yoğun istekler üzerine yamayı “kimsenin ismi silinmeden ve hakkı yenmeden, kim ne kadar emek verdiyse belirtecek şekilde” paylaşma kararı aldık. Oyunu tanıtmaya zaten gerek duymuyorum hayranları iyi bilir 🙂

Fakat birkaç cümle ile özetleyecek olursak; BSAA Ajanı Chris Redfield, geçmişte bir görevde kaybettiği partneri olan Jill Valentine’in ölmediğine dair rapor alır, bunun üzerine raporun kaynağı olan afrikaya yolculuğa çıkar. Bakalım partnerimizi sağ salim bulabilecek miyiz?

notlar
  • Yama STEAM sürümüne uygundur, testler orijinal oyun üzerinde gerçekleştirilmiştir.
  • Yama küfür, nükte ve yerel deyimler içermektedir.
  • Yama türkçe karakterlerin tümünü desteklemektedir.
  • Yamada oyunda bulunabilecek olan evrakların çevirisi yapılmamıştır fakat istek olursa yapılacaktır. (Elimizde başka projeler olduğundan önceliği onlara verdik fakat istek olursa yapabiliriz)
  • Yama, OyunÇeviri ekibinin ana hikayedeki çevirisi üzerinden gitmekte ve aynı yamanın yanlışları ve imla-harf hatalarını da düzeltmektedir. Yani kısacası paylaştığımız yama OyunÇeviri ana çevirisi+TeknoForza DLC çevirisini kapsamaktadır.
  • Yamada bir hata görmeniz durumunda, bizimle herhangi bir yoldan iletişime geçip belirttiğiniz takdirde en kısa sürede düzeltilip tekrar paylaşılacaktır.

Dipnot: Resident Evil 5 Gold Edition Türkçe Yama içeriğinden tam anlamıyla faydalanabilmek için Ana oyun (Resident Evil 5) ile birlikte “Untold Stories” indirilebilir içeriğini almanız gerekmekte.

görüntüler

 

buton32208

https://www.mediafire.com/?ybg4qxknl0p84c6

 

Size nasıl destek olabilirim mi diyorsunuz?

Öncelikle bize yazacağınız bir teşekkür mesajı, ve arkadaşlarına edeceğiniz bir tavsiye yeter. Fakat bunun yeterli olmadığını düşünüyorsanız, site giderlerimizi karşılamak adına aşağıdaki banka hesabına istediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz.

AZAD AKBALOĞLU

TR51 0011 1000 0000 0051 4514 94