Ana sayfa Haberler Oyun Haberleri Söylenti: Yeni Call Of Duty Vietnam’da Geçebilir!

Söylenti: Yeni Call Of Duty Vietnam’da Geçebilir!

794
0
PAYLAŞ

2481254-callofduty-e1395360185791

Call Of Duty İnfinite Warfare‘nin çıkışına az bir zaman kala ve MW Serisinin Remasted‘i bir tarafta konuşulurken  ile bir yandan tepkiler alan bir taraftan övgüler alan serinin bir sonraki oyun hakkında bilgiler sızdırılmış olabilir. 

Ancak, seri giderek geleceğe odaklanan yapısını ve uzay temasına geçilmesiyle  seriye olan ilgi düşmüş durumda. Bunu fark eden yapımcılar eskiye dönük bir şeyler düşünüyor olabilir.

Yaklaşık 2 saat önce  geçen ay Infinity Ward‘an ayrılan eski bir çalışan tarafından sızdırıldığı yeni oyunun Vietnam‘da geçeceği idda edilen 2 adet çizim görselleri gündeme bomba gibi düştü. 

elephant

İlk görselin olayla pek alakası yokmuş gibi görünsede Vietnam sonuçta.

vietnam-725x375

İkinci ve son görsel Vietnam’da olduğunu kanıtlar bir nitelikte taraflar belli olmasada 2017‘de çıkacak olan Call Of Duty Oyunu Vietnam savaşını konu alabilir, uzaydan geçmişe gideibliriz ki bu doğuru bir bilgiyse nihayetinde yapımcılar doğuru karar vermiş diyebiliriz.

Bunun haricinde oyunun ismi ModernWarfare serisinden devam edeceğini ve ModernWarfare serinin son oyunu olacağı söylenilmekte, bunun haricinde  diğer bir ihtimal ise oyunun ismi sadece Call Of Duty Vietnam olabileceği. bakalım yapımcılardan bir açıklama gelecek mi ? gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz.