Ana sayfa Haberler Oyun Haberleri Tekken 7’nin 2. Sezonda Oynanabilir Karakterleri Duyuruldu!

Tekken 7’nin 2. Sezonda Oynanabilir Karakterleri Duyuruldu!

0
PAYLAŞ

Tekken 7’ye yeni sezonun bir parçası olarak, emektar Tekken dövüşçüleri Anna Williams ve Lei Wulong‘un geri dönüşlerinin yanı sıra daha fazla karakter ekleniyor. Ama en büyük sürpriz ise oyuna tamamen yeni bir karakter ekleniyor olması: AMC’nin televizyon dizisi The Walking Dead’den tanıdığımız Negan.

Tekken serisinin yönetmeni Katsuhiro Harada ve oyun tasarımcısı Michael Murray, oyunun büyük finallerinin dün Evo 2018’de tamamlanmasının ardından, Tekken 7’ye gelecek olan yeni bir Karakter Sezonunu duyurdu. Harada, 6 yeni karakterden bahsetti. Videoda ilk olarak Anna ve Lei oynanış videosu ile başlıyoruz ve son olarak Negan’ın karakter tasarım şekli ile video sona eriyor. Sezon 2’nin kalan 3 karakterinden de hala bir haber yok.

Anna ve Lei’den bahsetmek gerekirse; Anna Williams, orijinal Tekken’den beri Bandai Namco’nun dövüş oyunu serilerinin bir parçası olmuştur. Anna, Kazuya Mishima’nın kişisel koruması ve başka bir emektar Tekken dövüşçüsü olan Nina Williams‘ın kız kardeşi. Lei ise Tekken serisine, 2. oyun ile katıldı ve şimdi kaplan, turna, leopar, yılan ve ejderha dövüş stilleriyle Tekken 7’ye geri dönüyor.

Bandai Namco, Tekken 7’nin 2. sezonunun PlayStation 4, PC ve Xbox One’a “yakında” geleceğini duyurdu. Oyunun ilk Season Pass’ında Fatal Fury dizisinden Geese Howard ve Final Fantasy 15’ten Noctis‘in yanı sıra Tekken Bowling modunu bizlere sunulmuştu.