Ana sayfa Haberler Oyun Haberleri The Division 2 geliyor!

The Division 2 geliyor!

0
PAYLAŞ
Division 2 geliyor
Division 2 geliyor

Division 2 geliyor! İlk oyunu çıkışından önce çıktığı dönemde çok konuşulan, fakat yapımcı ekibin oyunu gerek oynanış, gerekse grafikler olarak devamlı downgrade etmesi (kalite düşürmesi) yüzünden kullanıcıların soğuduğu efsane konsept The Division için 2.oyun duyuruldu.

Oyun her ne kadar son zamanlarda az bir kitleye sahip olsa da yakın tarihlerde yapılan etkinlikler sayesinde sunucular yine dolmaya başlamıştı, Ayrıca event takvimi tam gaz devam ederken hiçbir kullanıcı 2.oyunun duyurulmasını beklemiyordu.

Oyun tamamen online (çevrim-içi) tabanlı ve hikayedeki görevlerin hep tekrarlanması dolayısıyla kullanıcı cephesinden devam oyunu düşünülmüyordu, fakat oynayanların bildiği üzere ilk oyunda oyunun sonunu getiremiyorduk hiçbir şekilde. Yani final bir bölüm yoktu. Aslında son görev var fakat klasik bir görevdeki gibi yine bir düşman bölgesine girip buradaki LMB askerlerini dağıtıp (Last Man Battalion yani Son adamın müfrezesi) ve başlarındaki Liuteinant (Teğmeni) öldürüp bölgeyi ele geçirmekten ibaretti. Amerikayı virüsten kurtaracak yada First Wave Agents (İlk dalga ajanları) birliklerinden kurtulacak bir son içermiyordu.

Massive Entertainment bu durumu fark edecek olmuş ki oyuna hikaye eklemek yada dlc eklemek yerine yeni bir oyun çıkarmaya karar vermiş. Açıkçası beğendiğim bir oyundu fakat ikinci oyunda sistem ne olur bilemiyoruz, ilk oyunda insanlar onlarca saat uğraşıp karakterleri için en iyi özellikleri ve eşyaları dizmiş durumda, bu karakterler ikinci oyuna aktarılacak mı Ubisoft cephesinden henüz bir açıklama yok. Sizi pekte bir şey açıklamayan bu video ile baş başa bırakalım.

Gelişmeleri takipte kalın…