Ana sayfa İncelemeler XPG Infarex K20 kutu açılımı ve incelemesi

XPG Infarex K20 kutu açılımı ve incelemesi

0
PAYLAŞ
XPG Infarex K20 kutu açılımı ve incelemesi
XPG Infarex K20 kutu açılımı ve incelemesi

XPG Infarex K20 Mekanik klavye Kutu Açılımı & İnceleme

Mekanik klavye dediğiniz zaman akla daklito tarzında hissiyatlı ve yüksek ses çıkaran klavyeler geliyor, XPG bu modelinde bu gelenekten vazgeçmedi ve K20 modelini Blue Switch (Mavi Tuş Anahtarı) ile müşterilerine sundu.

Üstü alüminyum kaplama klavyeleri zaten son zamanlarda bayağı görüyorduk fakat XPG bu sefer olayı iyice abartmış ve klavye altını dahi fırçalanmış alüminyum yüzeyle kaplamış.

Sadeliği dışında, ayrıca klavye altında 3 farklı yöne verebileceğiniz kablo düzenleme kısmı bulunmakta.

Harika Taktiksel Geribildirimler için Mekanik Mavi Tuş Anahtarları

The INFAREX K20 mavi tuş anahtarlarıyla dizayn edildi, buda 50 milyona kadar tuş ömrü sunmakta, ve kullanıcısına mükemmel bir geribildirim hissi yaşatmakta. The 50g actuation force and ergonomic cap designs mean that users can clearly feel each press, even in the heat of battle!

Komple Anti-Gölgeleme
INFAREX K20’nin tüm tuşlarında anti-gölgeleme teknolojisiyle üretilmiştir, bu da oyuncuların sinyal çatışmaları ya da cevapsız tuş vuruşları hakkında endişelenmelerine gerek olmadığı anlamına gelir. Bu, her komutun oyun içinde iletileceği anlamına gelir, böylece hiçbir şeyin kaçırılmaması sağlanır!
11 Farklı Işık Efekti ile Savaş
INFAREX K20, kullanıcının tercihlerine göre ayrılmış bir Mod tuşu ile değiştirilebilen 11 farklı aydınlatma efekti ile donatılmıştır. Ayrıca, aydınlatma efektlerinin hızı, Mod tuşunun her iki tarafında bulunan iki ek tuş ile ayarlanabilir; bu da kullanıcıların savaş alanlarını kalbinden geçtiği gibi özelleştirebileceği anlamına gelir.
Medya Tuşları
Bazen, bir savaşın ortasında müzik, ses veya diğer efektlere hızlı müdahale etmek istersiniz. INFAREX K20, tüm diğer program veya uygulamaları açmaya gerek kalmadan kullanıcıların gerekli ayarları yapabilmelerini sağlayan yerleşik medya tuşları ile bunu kolay ve kullanışlı hale getirir.
Takviyeli Örgülü Kablo ve Altın kaplama USB Konektörü
INFAREX K20 üzerindeki kablolar, son derece dayanıklı ve düğümlere dayanıklı bir takviyeli örgülü tasarım kullanır. INFAREX K20 aynı zamanda, en amansız savaşlarda bile herhangi bir sorun olmadan sinyallerin gönderilip alındığını garanti etmek için Altın kaplama bir USB konektörü ile donatılmıştır.

 

2 Yıl Arena Bilgisayar garantisi bulunan ürünün 350 TL civarında bir satış fiyatı var, fiyatı çok pahalı olmamakla birlikte kullanıcısına beklenenleri vaad edebilecek cinsten bir klavye.

TeknoForza ekibi olarak, Infarex K20’ye 10 üzerinden 7 puan veriyoruz, siz değerli takipçilerimize severek bu ürünü öneriyoruz.

Ürün hakkında detaylı bilgiler için buraya tıklayabilirsiniz.