Ana sayfa Türkçe İçerikler Türkçe Yamalar Youtubers Life Resmi Olarak Türkçe!

Youtubers Life Resmi Olarak Türkçe!

1601
4
PAYLAŞ

Sims tarzı simülasyon oyunu olan Youtubers Life, TeknoForza ekibinin uğraşları sonucunda resmi olarak Türkçe oldu.

headerasdMenü & Etkileşim %100

Altyazı %100

projeyonetCem Aslan

çevirmenler
Cem Aslan
Azad Akbaloğlu

testekibiÜmit Dinçer

Kısa süre önce başladığımız çeviri macerasını sonunda resmileştirdik. Çeviri tamamiyle oyuna eklenmiştir ve Steam’de TR desteğinde gözükmektedir. TeknoForza ekibi olarak belirtmek isteriz ki, bu resmi yerelleştirme projesinde hiç bir ücret talep etmeden sizler için bu oyunu çevirmiş bulunmaktayız. Youtubers Life, Artık Türkçe!

Ekran görüntülerine buradan ulaşabilirsiniz..

Donanım haberdeki konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunu satın almak isteyen arkadaşlar 24 liralık makul bir fiyata buradan satın alabilirler.

 

Size nasıl destek olabilirim mi diyorsunuz?

Öncelikle bize yazacağınız bir teşekkür mesajı, ve arkadaşlarına edeceğiniz bir tavsiye yeter. Fakat bunun yeterli olmadığını düşünüyorsanız, site giderlerimizi karşılamak adına aşağıdaki banka hesabına istediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz.

AZAD AKBALOĞLU

TR51 0011 1000 0000 0051 4514 94

 • Doğukan

  Esenlikler, Youtubers Life’ın müzik kanalı tam olarak Türkçe değil. Güncelleme yapacakmısınız yoksa öyle yarım mı kalacak? Çünkü oyunun Güncel update sayfasın da Yeni bir dil eklendi ‘Turkish’ yazıyor. Ama neredeyse çoğu ingilizce yeni özellikler editlemede ki yazılar vs. vs. Cevap verirseniz sevirim. Esen kalın tekrardan kolay gelsin başarılar.

  • Öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederim, konuya dönecek olursak dil dosyalarına güncelleme vasıtasıyla gelen yeni satırlar ekibimiz tarafından çevrilmekte. En kısa sürede yapımcı firmaya gönderilip oyuna entegresi sağlanacak, merak etmeyin.

  • Cem

   Merhabalar, evet oyuna Türkçe dil desteği 1 ay önce eklendi fakat yapımcı şirket steam sayfasına bu yeni gelen müzik kanalı güncelleme sonrasında yazdı Türkçe dilini eklediklerini. Ve belki bölüm sonu canavarındaki yazımı görmüşsünüzdür oyun yapım şirketi İspanyol olduğu için Dil satırları bize ilk olarak ispanyolca sunuluyor. Ve ingilizceye çevrilmeside hayli zaman alıyor. İngilizce çevirisi güncelleme sunulmadan 1 gün önce bize sunuldu. Bizlerde öğrenciyiz ve aramızda çalışanlarda var onun için güncelleme biraz uzayabilir. Bu konuda bana hak vermenizi umuyorum. İyi günler, iyi oyunlar dilerim.

 • Doğukan

  Hepinize ilgi ve alakaları için teşekkür ederim. Başarılar dilerim.